#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7439
  %0,58
 • EURO
  7,5854
  %1,12
 • ALTIN
  368,45
  %-1,07
 • BIST
  8,4998
  %0,98
Yeşilay Cemiyeti Personel Alımı ilanı yayınladı !

Yeşilay Cemiyeti Personel Alımı ilanı yayınladı !

Türkiye Yeşilay Cemiyeti kariyer siteleri üzerinden bir ilan yayımlayarak çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacağını ilan etti. Kurumun farklı şehirlerde bulunan birimlerine yapılacak personel alımlarına dair bilinmesi gerekenler sizlerle.

YEŞİLAY PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında İstanbul, Trabzon, Nevşehir, Mardin, Zonguldak, Iğdır, Düzce, Sakarya, Samsun, Yozgat, Denizli, Şanlıurfa, Yalova, Adıyaman ve Eskişehir de yer alan kurum birimlerine personel alımları olacağı açıklandı.

Yeşilay tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ve detayları.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yeşilay tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda pozisyon için personel alım ilanı bulunuyor. Yukarıda yer alan şehirlerde bulunan kurum birimlerine yapılacak personel alımları arasında en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı pozisyonlarda alımlar olacak.

Kamu İlanları olarak Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından ilanda yer alan açık kadroları sizlere aktarıyoruz.

Kampanya Yöneticisi, Bilimsel Çalışmalar Uzmanı, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Satın Alma Süreç Yöneticisi, Proje Geliştirme Uzmanı, Depo Yönetcisi, Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Umzanı, Klinik Psikolog, Yazılım Geliştirme Sorumlusu.

İlan metninde yer alan detaylara göre Yeşilay en fazla iki farklı kadrodan alım yapacak. Yukarıda yer alan illerde bulunan birimlerin çoğu Sosyal Hizmet Uzmanı ile Klinik Psikolog pozisyonları için alım ilanları yayımladı.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu kadrolar için yayımlanan personel alım ilanlarında, ilanlar için belirlenen başvuru koşulları da yer alıyor.

Alım yapılacak kadroya göre belirlenen öğrenim, deneyim, belge şartının yanı sıra tüm kadrolar için ortak koşullarda bulunuyor. Bu başvuru koşulları ana başlıkları ile şöyle;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik başvuru yöntemiyle yapacaklar.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın