#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7715
  %0,69
 • EURO
  7,4253
  %0,47
 • ALTIN
  371,62
  %0,46
 • BIST
  8,3372
  %0,45
Ünlü İsimlerden YSK Kararı Sonrası Olay Paylaşımlar !

Ünlü İsimlerden YSK Kararı Sonrası Olay Paylaşımlar !

YSK kararı sonrasında ünlü isimlere çağrıda bulunan Ekrem İmamoğlu’na yanıt gecikmedi. İşte ünlü isimlerden destek paylaşımları…

YSK’nın İstanbul seçimlerini tekrarlanacağını duyurmasının ardından Beylikdüzü’nde açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, sanatçılara, kanaat önderlerine çağrıda bulundu. İmamoğlu, açıklamasında “Bütün herkese çağrım var. Sanatçıymış konuşamazmış, konuşacak. İş insanıymış konuşamazmış, konuşacak. Artık konuşma vakti” demişti.

İmamoğlu, sözlerini ‘Her şey çok güzel olacak” diyerek bitirmişti. Ekrem İmamoğlu’nun çağrısına sanatçılar, sosyal medyada #herşeygüzelolacak etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla destek verdi. İmamoğlu’na ilk destek ise ünlü sanatçı Demet Akbağ’dan geldi ve ardından birçok sanatçı paylaşımlarda bulundu.

İşte Ekrem İmamoğlu’na destek veren ünlü isimlerin paylaşımları…

Demet Akbağ, Ekrem İmamoğlu’nun çağrısının ardından ilk desteğini açıklayan ünlü isim oldu. Demet Akbağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla ”Her şey çok güzel olacak” paylaşımında bulundu.

Gülse Birsel, Twitter hesabından ”Seçim varsa oy verilir! Sevgiler ve herkese çok güzel günler!” paylaşımında bulundu.

Yılmaz Erdoğan, Twitter hesabından ”Sayın @ekrem_imamoglu ‘nun konuşması güzel, makul, dengeli, haklı, kışkırtmadan uzak, kararlı ve umutluydu. Haksızlığa uğramak, iyi bir insanın davasına ivme kazandırır. Tüm toplumsal kesimler, hepimiz, el ele, hep birlikte güzel günlere…#herşeyçokgüzelolacak” paylaşımında bulunarak desteğini gösterdi.

Şevval Sam, Twitter hesabından Ekrem İmamoğlu’nun fotoğrafını paylaşarak ”#bizaslavazgeçmeyeceğiz #herşeyçokgüzelolacak #istanbul” paylaşımını yaptı.

Yalın, Twitter hesabından ”Her şey çok güzel olacak! Gider veririz yine oyumuzu…” paylaşımını yaptı.

Ezgi Mola, Twitter hesabından ”#herseyguzelolacak LÜTFEN !” paylaşımında bulundu.

Berrak Tüzünataç, Twitter hesabından MFÖ’nün ”benim hala umudum var” şarkısını paylaşarak ”#herseycokguzelolacak Mazhar Alanson – Benim Hala Umudum Var” desteğini gösterdi.

Gülben Ergen, Twitter hesabından ”#herşeyçokgüzelolacak” paylaşımı yaptı.

Cem Davran, Twitter hesabından ”Elli beş yaşımdayım, yeteri kadar tanıklığım var sanıyordum canım ülkemde, yanılmışım. Böyle bir hukuksuzluk, vicdansızlık görmedim. Bir oy bir oydur deyip hasta annemi kucaklayıp oy vermeye gideceğim yine, yine, yine, yine… #herşeyçokgüzelolacak #Ekremİmamoğlu” paylaşımı yaptı.

Hayko Cepkin, Twitter hesabından ”Herrrrşeeeey çooooook güzeeeeel olaaaacaaaooooğğğkkk @ekrem_imamoglu” paylaşımında bulundu.

Ahmet Ümit, Twitter hesabından ”#Ekremİmamoğlu: “Ben bu yolu yalnız yürümeyeceğim,”diyor, öteki seçmenleri bilmem ama ben bu yürüyüşte kesinlikle yanında olacağım. Adaletsizliğe boyun eğen haksızlık yapanın yanındadır…” diyerek desteğini gösterdi.

Elçin Sangu, Twitter hesabından ”Neyse ki her şey çok güzel olacak… #herşeycokgüzelolacak” paylaşımı yaptı.

Yonca Lodi, Twitter hesabından ”Düştüysek Kalkarız daha ölmedik ya! #herseycokguzelolacak” paylaşımında bulundu.

Şebnem Bozoklu, Twitter hesabından ”Her şey çok güzel olacak” paylaşımını yaptı.

Selçuk Yöntem, Twitter hesabından “Herşey çok güzel olacak” bu filmi çok beğenmiştim. İyi oynuyorlardı. Günün sonunda yaşananlara bakarak”Herşey çok güzel olacak” diyorum. Demokrasi güzel şeydir.” paylaşımında bulunarak desteğini belirtti.

Eser Yenenler, Twitter hesabından ”#herseyçokgüzelolacak” etiketini paylaşarak desteğini gösterdi.

İbrahim Yattara, Twitter hesabı üzerinden İmamoğlu ile birlikte fotoğrafını paylaşıp, ”Ben seni cok seviyo baskan her zaman #herseycokguzelolacak” diyerek desteğini belirtti.

Sertap Erener, Twitter hesabından ”#herşeyçokgüzelolacak” paylaşımında bulundu.

Mabel Matiz, Twitter hesabından ”Haksızlığa karşı aynı inanç ve sevgiyle, bir kez daha @ekrem_imamoglu #HerŞeyÇokGüzelOlacak” paylaşımında bulundu.

Bülent Emrah Parlak, Twitter hesabından ”Biz İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı olsun istedik siz zorla Cumhurbaşkanı olsun istiyorsunuz.Siz bilirsiniz. #Ekremİmamoğlu” paylaşında bulunarak desteğini belirtti.

Ceyda Düvenci, Twitter hesabından ”#herşeycokgüzelolacak filminde oynamaktan gurur duyan bir oyuncuyum ve #herşeycokgüzelolacak inanıyorum” paylaşımını yaptı.

Birce Akalay, Twitter hesabından ”Her Şey Çok Güzel Olacak.” diyerek desteğini gösterdi.

Mehmet Günsür, Twitter hesabından ”Baharın geri dönüşü yok… o zaman yaz gelecek! #Herşeyçokgüzelolacak” paylaşımında bulundu.

Selma Ergeç, Twitter hesabından ”#herşeyçokgüzelolacak” paylaşımını yaptı.

Selin Şekerci, Twitter hesabından ”#HerşeyÇokGüzelOlacak” paylaşımında bulundu.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın