İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk Ordusunun Yerli Üretim Canavarları !

Türk ordusu dünyanın en güçlü ordularından birisi. Gücünü geleneği ve milleti ile olan bütünleşmesinin yanı sıra sahip olduğu yeni nesil son teknoloji uçaklar, milli tanklar, yerli üretim helikopterler ve yerli ve milli savaş makinelerine borçlu. Türkiye ve Türk savunma sanayi son yıllarda yaptığı atakla birçok alanda başarılı projeler gerçekleştirmeyi başardı. Türk Ordusunun Yerli Üretim Milli Savaş Makineleri. Bu videoda milli ve yerli helikopterimiz, yerli üretim zırhlı araçlar, milli tanklar, yerli üretim insansız hava araçları ve daha fazlasını bulacaksınız. T129 Atak helikopteri, T155 fırtına, Tusaş Anka, Tulpar, Otokar Kobra, Pars, Altay tankı, yerli ve milli uçağımız Hürkuş

EJDER YALÇIN
EJDER YALÇIN 4×4 Zırhlı Muharebe Aracı, askeri birlikler ile güvenlik güçlerinin her türlü bölge ve arazi şartlarında harekât ihtiyaçlarına cevap vermek üzere geliştirilen yüksek koruma ve hareket kabiliyetlerine sahip özgün bir platformdur.

Bayraktar TB-2
Yerli üretim insansız Hava Aracı Bayraktar TB-2 , yüzde 96 lık millilik oranına sahip.

TCG HEYBELİADA (F511)
Pendik’teki Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı İstanbul Tersanesi’nde 2005 yılında yapımına başlanan milli gemimiz TCG Heybeliada, 27 Eylül 2008 tarihinde suya indirildi.

URAL
Otokar firmasının ürettiği bir diğer zırhlı personel taşıyıcı ise Otokal Ural.

Kasırga TR-300
Kasırga, 100 km’ye ulaşan menzili ve 70 metre yarı çapında
etkiye sahip olan yerli ve milli üretim bir sistemdir.

Milyonları Gururlandıran Türkiye’nin Son Teknoloji Yerli ve Milli Askeri Teknolojileri

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir