İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Show TV Nöbet Dizisinin Fişini Çekti !

Show TV Necati Şaşmaz’ın fişini çekti! Yüksek bütçeli dizi hakkında flaş karar

Yapımını Pana Film’in, yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisi, ilk bölümüyle 10 Mart’ta ekrana gelmişti. İlk bölümündeki sahneleri umut veren ve uzun soluklu bir dizi olacağı tahmin edilen Nöbet hakkında flaş bir karar alındı.

Geçtiğimiz Pazar günü reyting sıralamasında totalde 18., AB’de 13. olan dizi, aynı gün yayınlanan Survivor, Savaşçı, Kardeş Çocukları ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye rakip olamamış ve final iddiaları ortaya atılmıştı. Pazar günü yayınlanan 5. bölümüyle de şaşırtmayan dizi hakkında final kararı alındı

Aynı gün yayınlandığı Savaşçı dizisinin çakması olduğu iddia edilen Nöbet’te, sahnelerin benzerliği gündeme oturmuş ve Necati Şaşmaz topa tutulmuştu. Diziye dahil edilen oyuncuların da beklentiyi karşılayamaması, projenin 3 bölüm sonra yani 8. bölümüyle final yapılması kararını aldırdı.

Başrollerinde Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İpek Karapınar, Kürşat Alnıaçık ve İbrahim Kendirci’yi barındıran Nöbet dizisinin sevenleri bu karara tepki gösterirken, dizinin 3 bölüm sonra yayınlanacak olan final bölümü merak konusu oldu.

Peki Nöbet dizisinin konusu nedir?
Dizi, Hatay’da yer alan Söğüt karakolunda bulunan bir grup askerin teröristlere ve bölgedeki hain aşiretlere karşı verdiği çetin mücadeleyi ve vatan savunmasını anlatıyor.

Nöbet son bölüm ne oldu?
Nöbet 5. Bölümünde; Ahmet Paşa’nın emriyle, Binbaşı Barış ve Yiğit Alkan bölgede beraber çalışır. Ziya Cevran’ın Çemberi Daralıyor. Gerilim hattındaki patlamada bulunan silahın sahibi Ziya Cevran.

Bu gelişme Binbaşı Barış ve Ziya Cevran’ı karşı karşıya getiriyor. Ancak silahın üzerinde bulunan parmak izi başka birine ait.

Bölgeden aldığı bilgiler ve Zilfo ile güçlenen Jennifer büyük bir hedefe kitlenir. Hedef, Ahmet Paşa’dır! Bu plan için ona bir destek de Darko’dan geliyor.

Acımasızlığı ve döktüğü kanlarla nam salmış Darko, Jennifer’ın sınır ötesindeki kolu olmuştur

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri