İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seni Köyde Rezil Ederim tehdidi aldı Tecavüze Uğradı !

Son dakika haberi… 2 çocuk annesi kadına iğrenç tuzak! Sevgilisi ve onun arkadaşı…

Günün son dakika haberi Ankara’dan geldi. Ankara Mamak’ta aynı köyde yaşadığı kişi ile sevgili olan iki çocuk annesi kadın kabusu yaşadı. Ayrılmak istediğini söyledikten sonra “Seni köyde rezil ederim” tehdidi aldı… Ardından sevgilisinin ve arkadaşının tecavüzüne uğradı. Son dakika haberine göre kadının şikayeti üzerine yargılanan sanıklara mahkeme 20’şer yıl hapis cezası verdi. Sanıkların kararı temyiz etmesi üzerine istinaf mahkemesi cezada 2.5 yıl artırıma giderek hapsi 22.5’ar yıla çıkardı.

Ankara Mamak’ta İ.K. aynı köyden evli ve iki çocuk annesi D.F.’yi kadın ismiyle sosyal medyadan ekledi. Burada görüşen ikili arasında bir süre sonra gönül ilişkisi başladı.

Milliyet’ten Paşa Alyurt’un haberine göre İ.K. daha sonra ilişkiyi bitirmek isteyen genç kadını, “Seni köyde rezil ederim” diye tehdit etti. Ardından genç kadın buluştuğu İ.K.’nın otomobiline bindi. Otomobil tenha bir yerde durduğunda araçtan İ.K.’nın arkadaşı A.K. çıktı. İ.K. ve A.K. genç kadına defalarca tecavüz etti.

REZALETİ KAYDETTİLER

Cinsel saldırı görüntülerini telefonla kaydeden saldırganların, evinin yakınına bıraktığı kadın intihara kalkıştı.

İSTİNAF 22.5 YILA ÇIKARDI

Kadının şikayeti üzerine yargılanan sanıklara mahkeme 20’şer yıl hapis cezası verdi. Sanıkların kararı temyiz etmesi üzerine istinaf mahkemesi cezada 2.5 yıl artırıma giderek hapsi 22.5’ar yıla çıkardı.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir