İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sen Anlat Karadeniz 50. Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı izle

Sen Anlat Karadeniz’in 50. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde Nefes’in de gelmesiyle birlikte evdeki kız herkese kahve ikramı yapar. Bu sırada Nefes ise Tahir’e “Sana kız istiyoruz galiba.” der. Tahir ise “Nefes.” diyerek ona küçük bir tepki gösterir. Mustafa Nefes’i uyararak “Bacım. Hadi bu vurdu kafasını taşa, sen nereye vurdun!” der. Nefes iyice sinirlenir fakat göstermeyeye çalışarak “Ben vuracağım yeri çok iyi biliyorum da sırası değil şimdi.” diyerek Tahir’e gözdağı verir.

Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde Tahir sığındığı evde enteresan olaylar yaşıyor. Nefes’in de gelmesiyle birlikte evdeki kız herkese kahve ikramı yapar. Bu sırada Nefes ise Tahir’e “Sana kız istiyoruz galiba.” der. Tahir ise “Nefes.” diyerek ona küçük bir tepki gösterir. Mustafa Nefes’i uyararak “Bacım. Hadi bu vurdu kafasını taşa, sen nereye vurdun!” der. Nefes iyice sinirlenir fakat göstermeyeye çalışarak “Ben vuracağım yeri çok iyi biliyorum da sırası değil şimdi.” diyerek Tahir’e gözdağı verir.

SEN ANLAT KARADENİZ 50. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Haberimiz içerisinden fragmana ulaşabilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 49. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes, Tahir’i hiç beklemediği bir halde yakalar. Tahir için durumu açıklamak yeterince zor değilmiş gibi, Deli Hanife’nin işin içine girmesi olayı iyice çıkmaza sokar. Tahir için Nefes’e kendini affettirmek sandığından zor olur. Kaleliler iş dünyasındaki yeni rakiplerini fazla küçümseyince beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar.

Fatura Murat’a kesilirken, Murat’ın Mustafa’dan yediği dayak aileye sırtını dönmesine sebep olur. Tahir’in unutmaya çalıştığı karabasan Nefes’in rahatsızlanmasıyla tekrar ortaya çıkar. Tahir artık Nefes’e Vedat’tan gelen sırrı açıklamak zorundadır, Nefes ise Vedat’ın hayaletiyle yüzleşmek…

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri