İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaşçı 71. bölüm fragmanında duygusal anlar !

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer ve Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı Savaşçı dizisinin 71. yeni bölümü 21 Nisan Pazar günü izleyicilerle Fox TV ekranında buluşacak. Dizinin bu bölümünde neler olacağı ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Limon Yapım imzalı dizide teröristler Kılıç Timi’ni kuşatıyor. Ancak uçaklar havalanıyor ve teröristleri vuruyor. Çatışmalarda bir isim şehit oluyor. Kimin şehit olacağı merak konusu oldu. Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Kılıç Timi Mehmetçik için dünyaya meydan okuyor!

Melik ve adamlarının Türk Üssü’ne saldırısı sürerken, Yüzbaşı Kağan yaptığı planla teröristlerin ateş çemberini kırmaya çalışır. Ancak nikah masasından kalkıp arkadaşlarına destek için çatışmanın ortasına dalan bir Mehmetçik’in vurulması gerilimin yükselmesine sebep olur. Astsubay Bayram askeri yaşatmak için elinden geleni yaparken, Kılıç Timi teröristlere geçit vermeyecektir.

Bu arada kardeşi Murat’ın suikast girişimiyle karşı karşıya kaldığından habersiz olan Albay Kopuz, Turan Timi’yle birlikte Kılıç Timi’ne destek için yoldadır. Türk Üssü’ndeki çatışma büyük şiddetiyle sürerken, Albay Kopuz beklenmedik hamlesini yapar ve bu saldırının bedelini teröristlere misliyle ödeteceğini açıkça gösterir…

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir