İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şarkıcı Hatice’nin yüzü yandı son halini görenler tanımakta güçlük çekti !

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla şarkıcı kimliğinin önüne geçen Hatice, bu sefer popo açma skandalı gibi bir olaya imza atmadı. Son olarak 31 Mart seçimlerinde oy kullanmaya gitmeden önceki cesur pozuyla gündeme gelen Hatice’nin yüzü, kullandığı kişisel bakım kremi nedeniyle yandı.

Muammer Ketenci’nin defilesinde milyonlarca kişinin tepkisini çeken bir harekete imza atan Hatice, geçtiğimiz günlerde yediği beddualar ve ölmüş kocasına edilen hakaretlere isyan etmiş, gözyaşlarına boğulmuştu. Bir süredir sessizliğini koruyan şarkıcı, günler sonra yanık suratıyla gündeme geldi.

Yüzüne sürdüğü krem sonrası cildinde yanıklar oluşan Hatice’nin suratı tanınmaz hale geldi. Geçirdiği talihsiz kazanın ardından sosyal medyada paylaşım yapmaya bir süre ara verem isim, yanıkların büyümesiyle birlikte doktor tedavisine başladı.

Yüzü önemli değil…
Sosyal medyada kısa süre içinde yayılan fotoğrafa ilginç yorumlar yapıldı. Bir takipçisi, “Yüzü önemli değil g.tüne bir şey olmasın. Sonuçta bu hanım kız ekmeğini oradan kazanıyor” demekten kendisini alıkoyamadı.

Peki sosyal medyada gündemden düşmesinin ardından sürekli yeni bir olay yaratarak konuşulmaya başlanan Hatice, kimdir? 90’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan ve ilk olarak “Kezban Yenge” şarkısıyla tanınan Hatice Çarpar tanınan adıyla Hatice, 6 Aralık 1978 tarihinde Narlıdere’de dünyaya geldi.

Henüz küçük yaşlardayken müzikle iç içe olan Hatice, aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söylemeye başladı. Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu.”İner misin Çıkar mısın?” isimli yarışma programı ise dönüm noktalarından biri oldu.

Ayrıca Çürük Elma programının sunuculuğunu üstlendi. Eyüp Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı.

Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlaştıktan sonra profesyonel çalışmalara başladı.

Sanatçının kendisi gibi şarkıcı olan ilk eşi Güney Aydan, beyin kanaması nedeniyle 2003 yılında vefat etti.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri