#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7716
  %0,69
 • EURO
  7,4170
  %0,35
 • ALTIN
  371,86
  %0,53
 • BIST
  8,3430
  %0,52
Rüyaya Girmek ve Rüyaların Kontrol Edilmesi

Rüyaya Girmek ve Rüyaların Kontrol Edilmesi

Rüyaya girmek mümkün mü? Bir başkası rüyalarımızı izleyebilir mi? Bir başkası rüyalarımızı nasıl görebilir? Rüyalar kontrol edilerek istenilenler gösterilebilir mi? Astral seyahat veya telepati ile rüyalara nasıl müdahale edilebilir? İstenilen rüyalar nasıl gösterilir? Rüyaya girmek için iradenin aşılması ve teknikler, Arkadaşınızla yapabileceğiniz rüyalara etki, algılama, görüntüleme ve yönlendirme teknik ve deneyleri…

Hayatında ilk defa televizyon izleyen birine gördüklerinin nasıl oluştuğunu sorduğunuzda sizce nasıl bir cevap verebilir? Siz istediğiniz kadar teknik detay anlatın O’nun için gördükleri olağanüstü büyülü şeyler olarak tanımlanacaktır.

Görüntüler ve Telepatik Sinyaller

Zihnimizde oluşan her düşüncenin evrene dalgalar halinde yayıldığını telepati konularında okumuşsunuzdur. Bu dalgalar yeterince güçlü ise ruhsal algıları güçlü insanlar tarafından kolayca hissedilebilir. Hissediş prekognisyon yeteneği olanlarda (öngörü yeteneği olanlar) ve durugörü yeteneği olanlarda o an veya başka bir zamanda görüntülere de dönüşebilir. Sesler ve görüntüler duyu organlarımızda anlamlı cümlelere ve görüntülere dönüştürülür. Hisler ise ruhsal dekoderlerimiz diyebileceğimiz içsel mekanizmalarımız tarafından anlamlı bütünler haline getirilirler.

Parkta dolaşırken bankın üzerinde soğuktan titrediğini gördüğünüz bir çocuğun yanına gidip ona dokunduğunuzda neler hissedersiniz? O an veya yalnız kaldığınızda o anı düşünüp zihninizde ne tür görüntüler canlanır?

Hisler yoğunlaştığında kolayca taşınabilir ve başkalarına aktarılabilirler. Bunun örneğini, girdiğimiz ortamlarda kendimizi iyi veya kötü hissettiğimizde deneyimleyebiliriz. Mutlu olunan, mutlulukların paylaşıldığı ortamlarla, ciddi düşüncelerin ağırlıklı olduğu ortamların insana yüklediği enerji hislerimizi farklı şekillerde etkiler. Uzun süre işkence gören insanların bulunduğu bir ortama girdiğinizde oranın ne için kullanıldığını bilmeseniz de ruhsal yönden hassas bir insansanız orada uzun süre duramazsınız. Ruhsal algıları açık olanlar özellikle durugörü yeteneği olanlar, orada bulunan enerjileri görüntüye dönüştürerek algılayabilirler.

Uzaktan yayın yapan Tv vericisinin sinyalleri uygun alıcı ve devrelerle Tv ekranlarında görüntüye dönüştürüldüğü gibi, hisler ve enerjiler de uygun ruhsal kabiliyete sahip insanlar tarafından görüntülere dönüştürülebilmektedir. “Kırmızı yaprakları bulunan Yeşil bir elma” cümlesini odaklanarak okuduğunuzda zihninizde oluşan görüntü gibi.

Öğrenilmiş Görüntüler Ayrımı

Bir yazı okuduğumuzda, resim gördüğümüzde ve bir hikaye dinlediğimizde zihnimizde oluşan görüntü öğrenilmiş, daha önce hafızamıza kaydedilmiş görüntüleri açığa çıkarır. Hisler ise ruhsal algılarımıza ve kabiliyetlerimize göre farklı şekillenebilen ve anlamlandırılan, sadece kelimelerle tarif edilmeye çalışılan durumları oluşturur. “Üzüntü” kelimesi olarak tarif edilen anlam rüyada herkese farklı yansır fakat anlam değişmez. Ancak daha önce görülmemiş bir varlığın hisler boyutunda tarifi herhangi bir şeye benzetilemezse tam olarak yapılamaz. Görülmeyen ve sadece hissedilenler ise günlük hayatımızdaki benzerleri ile tarif edilebilir.

Hislerdeki ortak unsurlar görüntü olarak telepatik müdahale ile oluşturulup değiştirilebilirler. Bunun nasıl olduğunu merak edenlere, hipnoz seansı sırasında yaşananları izlemelerini öneririm. Uyutulan deneklere “Masanın üzerinde kırmızı yaprağı olan yeşil bir elma var onu alıp bana uzatır mısın” dediğinizde size göre olmayan ama O’na göre var olan bir görüntüyü size vermek için elini uzatır. Tadının ne kadar güzel olduğunu söylediğinizde, daha önce yediği elmaların tatları ile kıyaslayarak size yanıt verir.

Astral Seyahat, Rüyada Kontrol ve Telepatik Etkiler

Bu çalışmanın güçlü bir telepat tarafından astral seyahat sırasında yapıldığını düşünün. Uyku sırasında alfa veya teta evresinde bulunan bir insanı kontrol etmek, bu evreye kadar gelebilenler için zor değildir. Özellikle ruhsal yönden hassas olan insanlar kolayca etki altına alınabilirler.

Astral seyahat yapabilen, durugörü yeteneğine sahip güçlü bir telepat o an neler gördüğünüzü hislerinizi algılayarak görebilir. Görüntüler “üzgün bir insan gördüğümüzde herkesin zihninde oluşan ortak görüntüler gibidir” biri geçmişte üzüldüğü anı, biri sokakta üşüyen çocuğu, biri yaşadığı sıkıntılar karşısında üzüldüğü anlarla bağlantı kurarak zihninde canlandırır. Biyoenerji ile, enerji aktarımında olduğu gibi hisler aktarılarak veya telepatik etki ile hipnoz altında istenilenlerin yaptırılmasına benzer durumlar yaşatılabilir. Kolaylıkla astral seyahate çıkarılıp dolaştırılabilir. İstenilenler söyletilebilir ve belirlenen sahneler canlandırılabilir. (bakınız Nesneler Üzerinden Telepatik Aktarımlar)

Rüyaya Girmek için Telepatik Etkilerle İradenin Aşılması

Rüyaya girmek ve rüyada istenilenlerin görülmesini sağlamak, ister madde ötesi varlıklar ister insanlar tarafından, ne kadar usta olurlarsa olsunlar iradeler aşılmadığı ve kontrol kırılmadığı sürece mümkün değildir. İstekler bilincimizi yönlendirir ve hazır hale getirir. Astral seyahate çıkmak için çalışmalar yapan dışa açık bir kapı bırakır, telepati, durugörü veya üçüncü gözünü açmak isteyenler bu konularda gelişime açık birer kapı bırakırlar. Bu kapılar dış müdahaleler için iradenin aşılmasında rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü bilinç bu yönde ortaya çıkacak gelişmelere onay vermiştir.

Bilinçsiz yapılan çakra açma ve belli bir amaca hizmet etmeyen ruhsal gelişim çalışmaları (meditasyon, derin trans çalışması, üçüncü göz açma çalışmaları vb.) dış müdahaleler için uygun birer zemin oluştururlar. (bakınız Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri)

İradenin aşılmasında kullanılan en etkin noktalardan biri de “korku” dur. Açık kapı bulunamazsa, telepatik telkinler veya his transferleri ile hipnoz altında yaşatılanlara benzer görüntüler sahnelenerek heyecan ve panikle irade, devre dışı bırakılır. (bakınız Karabasan Nedir? Nasıl Oluşur?)

Rüyaya Girmek ve Kontrol Etmek için Teknik ve Deneyler

Sizde Telepati ile Rüyaları Kontrol Edip Görebilirsiniz

Telepati ile bir başkasına istediğiniz rüyayı gösterebilir misiniz? Bir başkasının rüyasına müdahale edebilir misiniz? Arkadaşınızın rüyasına girmek mümkün mü? Arkadaşınızın rüyasına girmek için neler yapmalısınız?

Zor olan denenmemiş olandır. Karşılıklı telepatik yatkınlığınız bulunan bir yakınınız ile rüyaların nasıl etkilenebildiğini test edebilirsiniz. Çalışmayı telepatik iletişiminizin güçlü olduğu bir arkadaşınızla yapın.

Etkileme, sahip olduğunuz ruhsal yeteneklere göre görülen rüyaları algılama şeklinde de gerçekleşebilir. Telepatik uyum sağlandığında bir tarafın oluşturduğu imajlar ortak görüntü olarak izlenip yönlendirilebilir. Madde boyutunda yapılanlar hisler planında da gerçekleştirilebilir. İleri aşamalarda birlikte yapılan çalışmalar astral seyahat veya bilinçli rüya evresi sırasında da gerçekleştirilebilir.

〉〉 Arkadaşınız uyuduğunda göz kapaklarına bakın. Gözleri hareket etmeye başladığında rüya görmeye başlamıştır. (Derin trans halinde imajinasyon çalışması ile de yapabilirsiniz)

Telepatik Etki ile İstenilen Rüyanın Gösterilmesi

İmajinasyon ve Rüya Etkisi

Öncelikle Telepati Nasıl Yapılır? konusunda anlatıldığı gibi telepatik bağlantı kurun. İkiniz arasında bir bağlantı olduğunu ve bu bağlantı aracılığı ile algılarınızın birbirinize transfer edildiğini hayal edin.

1- Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alarak daha önce deneyimlediğiniz alfa – teta seviyesine inin (bakınız Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi)
2- Zihninizde çiçeklerle dolu bir bahçede dolaştığınızı hayal edin. (bakınız imajinasyon çalışmaları)
3- Hayal ettiğiniz ortamda yüksek sesle arkadaşınızı yanınıza çağırın.
4- Gördükleriniz ve hissettikleriniz hakkında yorumlar yapın.
5- Ayrıntılara inerek renkleri ve kokuları algılayın.
6- Birlikte canlandırdığınız hayal aleminde dolaşın.
7- Çalışmayı sonlandırın. Gözlerinizi açarak hafifçe arkadaşınızı uyandırın.

Neler gördüğünü ve neler hissettiğini sorun. Çalışmadaki başarının aranızdaki telepatik bağlantının gücü ve sizdeki ruhsal kabiliyetlerle ilgili olduğunu unutmayın. Sonucu başarı veya başarısızlık olarak değerlendirmeyin. (Bakınız Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları)

Telepatik Yönlendirme İle Rüya Gösterilmesi

İlk çalışmayı 2. maddeye kadar tekrarlayın.

1- Yukarıdaki ilk maddede yazılanları uygulayın.
2- Zihninizde daha önce tasarlamış olduğunuz kurguları görüntüleyin. Bu görüntülerin arkadaşınızla aranızda kurduğunuz bağlantı aracılığı ile onun tarafından izlendiğini hayal edin.
3- Renkler, ısı, ışık ve hisleri mümkün olduğunca canlı tutmaya çalışın.
4- Kurguladığınız görüntülerin tamamını kullandıktan sonra arkadaşınızı uyandırın ve ayrıntılar üzerinde konuşun.

Bu çalışmaları hipnoz seansı olarak ta kurgulayabilirsiniz. Telepatik yönlendirmeler yaparak istediklerinizin arkadaşınız tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Rüyaya girmek için ayrıntıların önemli olduğunu unutmayın. Doğuştan gelen bir kabiliyetiniz yoksa bir süre çalışmanız gerekebilir. Yaptığınız çalışmaların süresi uzadıkça bilinçaltınızın etkileneceğini göz önünde bulundurun.

Rüyaların Algılanması ve Görüntülenmesi

Bu çalışma için durugörü yeteneğiz yoksa geliştirmeniz gerekebilir.

İlk çalışmayı 2. maddeye kadar tekrarlayın.

1- Kendinizi serbest bırakın ve arkadaşınızla telepatik bağlantı kurun.
2- Hiçbir şeye müdahalede bulunmayın. Kendinizi serbest bırakın. Gördüklerinizi ve hissettiklerinizi yorumlamayın ve yönlendirmeyin.
3- Çalışma sonunda gördüklerinizi karşılaştırın.

Bu çalışmaları eksiklerinizi görebilmeniz ve empati yapabilmeniz için mutlaka yer değiştirerek te yapın. Rüyaya girmek için yapacağın çalışmalarda taraflardan biri diğerine göre alıcı veya verici konumunda daha etkili olabilir. Bunu karşılıklı yapacağınız çalışmalarla ortaya çıkarabilirsiniz.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır