#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7721
  %0,70
 • EURO
  7,4207
  %0,40
 • ALTIN
  371,54
  %0,44
 • BIST
  8,3397
  %0,48
Roketsan Lise Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alıyor !

Roketsan Lise Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alıyor !

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü yayımladığı bir ilan ile kadrosunda personel açığı bulunduğunu ve bu açık pozisyonlara alımlar yapılacağını duyurdu.

Lisans, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında yer alan; Açık pozisyonlar, başvuru koşulları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANI

Roketsan tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların teknik personel ile genel başvuru alanında yapılacağı bildirildi. Bu çerçevede kurum tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadro bilgilerini eğitim seviyelerine göre detayları şu şekilde,

Lisans Mezunu Adaylar İçin; Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Satınalma, Proje Yönetimi Mühendisi

Önlisans Mezunu Adaylar İçin; Elektrik Elektronik, Kimya, Makine, Makine Ressamlığı, Mekatronik Metalurji mezunu adaylar arasından Tekniker alımı.

Lise Mezunu Adaylar İçin: Liselerin Elektrik Elektronik Kimya Teknolojisi Makine Makina ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleri bölümünden mezun adaylar için Teknisyen alım ilanı.

BAŞVURU KOŞULLARI

Roketsan tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların bazı başvuru koşullarına haiz olması gerekiyor. Bu başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK?

Roketsan tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün web sayfası üzerinden başvuru formu doldurmak suretiyle yapacaklar.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın