İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pubg Mobile Hile Oyununda Hile yapılır mı ?

Son zamanların en popüler mobil oyunu tartışmasız PUBG. Her oyunda olduğu kadar PUBG oyununda da iyi bir oyun çıkarmak herkesin beklentisidir. Bu yazımızda PUBG Mobile‘in sürekli güncel olan bir hilesinden bahsedeceğim, ancak şunu eklemiş olalım bu hile mobile cihazlardan kullanılamaz. Hileyi kullanmak istiyorsanız bilgisayarınıza Tencent Games PUBG emülatör yazılımını aşağıdaki linkten indirin.

PUBG emülatör için: Bilgisayardan PUBG Mobile Oynamak

PUBG Mobile hile 2019 yazımıza geçmeden önce aşağıdan olası sorularınızın cevabını şimdiden vermek adına hazırlamış olduğumuz bir yazı var. PUBG Mobile hile 2019 programını indirmeye geçmeden önce okumanızı tavsiye ederim. Direk PUBG Mobile hile 2019 linkini almak ve hileyi çalıştırmak istiyorsanız en aşağıda nasıl kullanacağınız bilgisi ve indirme linki bulunuyor.

PUBG Mobile Hile Yapmak Mümkün mü?
Evet, PUBG Mobile çıktığı günden bu yana ciddi bir popülarite yakalamış durumda, hatta öyle ki bir çok hile yazılımcısı diğer oyunları bir kenara koyarak sadece PUBG için hile üretiyor. Bunun yanı sıra yapılan hileler olarak şunları söyleyebilirim; Aimbot, Wallhack, ESP ve duvar arkası tarama gibi özellikler mevcut bu hilelerde.

PUBG Mobil hileleri arasında olmayan bazı özellikler var bunlar ise; Sınırsız UC hilesi, BP / savaş puanı hilesi, bedava kasalar ve dükkan hilesi. Bu bahsi geçen hileler henüz yok, fakat bu konudaki düşüncemiz bu hilelerinde yakında çıkacağı yönünde.

Hile şuan için Türkiye’de sadece Tencent kullanan oyunculara sunulmaktadır. Yabancı hile yazılımcıları PUBG Mobile MOD sürümünü yayımlıyor. Bu yayımlanan PUBG MOD sürümleri genelde sınırsız UC ile vs gelir ancak oyun MOD olduğu için PUBG sunucularına geçiremezsiniz bu bakiyeyi.

PUBG Mobile Hile Yaparsam Hesabım Yasaklanır mı?
Eğer bir oyunda hile veya uygunsuz herhangi bir atılım gerçekleştirdiğinizde hesabınızın yasaklanma / ban yeme olasılığını arttırmış olursunuz. Her hile yapan ban yemiyor ancak açık bir şekilde hile yapıyorsanız bildirildiğinizde incelenir siniz ve ban yersiniz.

PUBG oyuncuları arasında şuanda binlerce ban yiyen insan var ve hesaplarına verdiği emekleri geri almak istiyorlar. Sizde eğer ban yerseniz veya ban yemek istemiyorsanız aşağıda verdiğimiz linkten PUBG ban sebepleri ve ban kaldırma konumuza gidere banınızı kaldıra bilirsiniz veya ban yememek için verilen şartları yerine getirebilirsiniz.

PUBG ban kaldırma: PUBG Ban Kaldırma 2019

Tencent Games PUBG Mobile Hack 2019
Geldik işin en can alıcı kısmına yani PUBG Mobile hile paylaşımına. Hile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır ancak ilk başlarda da belirttiğimiz gibi Tencent Gaming Buddy emülatör üzerinden çalıştırmanız gerekiyor. Hil içerisindeki özellikler ve detaylı kullanım kılavuzu için aşağıdaki maddeleri mutlaka okuyun!

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir