#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7591
  %0,09
 • EURO
  7,6617
  %0,05
 • ALTIN
  372,07
  %-0,03
 • BIST
  8,5150
  %0,13
Nihat Hatipoğlu’na gelen ilginç soru !

Nihat Hatipoğlu’na gelen ilginç soru !

ATV ekranlarında yayınlanan “Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor” programına katılan izleyicinin “Eşime cinler musallat oldu,benden şüpheleniyor ne yapmalıyım? sorusuna Nihat Hatipoğlu bakın ne cevap verdi.

Ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu cevabı en çok merak edilen soruları ATV ekranlarında canlı olarak cevaplamaya devam ediyor. Sık sık birbirinden ilginç sorular ile karşılaşan Nihat Hatipoğluna bu günde canlı yayında farklı bir soru ile muhatap oldu. İzleyicinin “Eşime görünmeyen varlıklar musallat oldu, benden şüpheleniyor ne yapmalıyım” sorusuna Hatipoğlu bakın ne cevap verdi.

Nihat Hatipoğlu’nun programına Adana’dan canlı olarak bağlanan izleyici “Eşime üç harfliler musallat oldu. Durmadan bana bunu sen yaptırdın dedi. Bende eşime dedim ki Kurban olduğum Allah dedim eğer ben yaptırdı isem benden çıksın, eğer başkası yatırdıysa ben seni Allah’a havale ediyorum dedim.Ben yaptırmadım dedim bana inanmadı. Sürekli psikolojik şiddet uyguladı. Ben ne yapayım” sorusu soruldu.

Hatipoğlu ise bu soruya “İnsanı böyle suçlamak yanlış bir şey. Eşinin kendi hanımından şüphelenmesi bana büyü sihir yaptı demesi çok kötü bir şey. Sen tabi bedduayı etmeseydin keşke dua etseydin neticede dua etmişsin eşinin düzelmesi için. Eşinde kurtulmuş netice itibariyle.

Eşinde senden özür dilemelidir helallik almalıdır. Karı-kocada birbirinden helallik alırlar. Karı-koca arasındaki problemler yani davalar ahirette görülür.

Hatta bayrak dikilir bu bayrak Ayşe ile Mustafa’nın bayrağıdır. Karı-kocanın bayrağıdır gelin hesaplaşın burada denir. Kimse zerre kadar zulme uğramaz. Zerre kadar da olayın üstü örtülemez. Orada her şey açığa çıkacaktır. Birde orada tövbe inkarı da yok.
Ölüler tövbe edemezler.

Ölüler ya sevinirler yada pişmanlık duyarlar. Ya hasret duyarlar yada mutluluk duyarlar ölüler. Bu nedenle de ahirete bir şey bırakmamaya çalışın. Dünya hayatında yanlışlarınızın hatalarınızın bedelini tövbe ederek yada kefaret vererek ödemeye gayret edin deriz size.

Eşinize deyin ki ben kötü şeyleri size sihirle büyüyle sizi boğmaya sıkıntı vermeye çalışsaydım sana dua etmezdim beddua ederdim ben bunu yapmadım. Deyin ki eşinize size karşı daha merhametli olmuş olsun inşaallah.” cevabını verdi.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın