İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MSB-EGM ve Jandarma 16 Bin 445 Kolluk Kuvveti ve Askeri Personel Alımı Yapıyor !

Milli Savunma Bakanlığı, EGM ve Jandarma Genel Komutanlığı en az ilkokul mezunu adaylar arasından 16 bin 445 polis ve askeri personel alımı yapıyor. İşte ilanların detayları ve başvuru linkleri.

MSB, EGM ve Jandarma Genel Komutanlığı askeri personel alımı yapıyor.

Kamu kurum ve kuruluşları , en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımlarını sürdürüyor. Yayımda olan ilanlara baktığımızda Milli Savunma Bakanlığı en az ilkokul mezunu adaylar arasından 13 bin sözleşmeli er , Polis Akademisi Başkanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü 3 bin kadın polis memuru , Jandarma Genel Komutanlığı ise 445 subay alımı yapıyor.

Başvurusu internet üzerinden devam eden ilanlara bu haberimizde yer verdik.

BİNLERCE GENÇ POLİSLİK VE ASKERİYE HAYALİ KURUYOR

Türkiye genelinde yüz binlerce genç , asker ve polis olmak istiyor. Polislik ve askeriye hayali kuran adaylar için başvuru detayları şu şekilde;

EGM LİSANS VE ÖN LİSANS MEZUNU POLİS ALIYOR

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan 24. dönem POMEM duyurusunda , lisans ve ön lisans mezunu adaylar arasından 3 bin kadın polis memuru alımı yapılacağı bildirildi. 4 yıllık üniversite mezunu olan kadın adaylararasından 2500, 2 yıllık üniversite mezunu olan adaylar arasından da 500 kadın polis alınacak. Lisans için KPSS 60, ön lisans mezunları için ise KPSS 70 şartı aranmaktadır

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI SÖZLEŞMELİ ER ALIMI YAPIYOR

Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yayımlanan duyuruda , sözleşmeli er pozisyonunda istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu adaylar arasından 13 bin sözleşmeli er alımı yapılacağı bildirildi.

Askerlik şartı olmadan yapılan sözleşmeli er alımında başvurular 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir