İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Leke 1. bölüm fragmanı yayınlandı hemen izle !

Başrolerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı yeni dizi “Leke” 16 Nisan Salı akşamı saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor! Star TV ekranında Fethi karakterine hayat veren Burak Sevinç, Leke dizisinden başrol teklifi gelince önceki hafta diziden ayrılmıştı. Şimdi Fethi’yi yeni karakteriyle izleyeceğiz. Fethi’nin yarattığı büyük bir etki vardı, bakalım Burak Sevinç bunu kısa sürede aşabilecek mi? Sevinç’in yeni karakteri de izleyicileri şaşırtacak.

Kanal D’nin Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı yeni dizisi “Leke” izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Videodan Leke dizisinin 1. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz. Leke dizisinin 1. bölümünden nefes kesen bir fragman yayınlandı.

Kadınlara mesafeli ve ön yargılı olan Cem (Burak Sevinç) ile hayatını işitme engelli erkek kardeşine adayan Yasemin’in aşk hikayesini konu alan diziden ilk görüntüler seyirciden tam not aldı. Tanıtımda, kendi doğruları ile yaşayan, dürüst, inandığını sonuna kadar savunan, hem çalışan hem de hukuk bölümünde okuyarak kendi ayakları üstünde durmaya çalışan Yasemin’in yaşadığı zorluklar ekrana geldi.

Yetiştirme yurdunda yaşayan işitme engelli kardeşi Murat’ın ameliyat parasını biriktirmeye çalışan Yasemin’in yaşadığı çıkmazları “Hayat niye bu kadar zor. Onuruyla, şerefiyle yaşamak niye bu kadar zor. Kadın olmak niye bu kadar zor” sözleriyle dile getirmesi izleyenleri derinden sarstı. Bütün hayatı işi olan, aile ve aşka inanmayan genç iş adamı Cem’in tüm ezberlerini bozacak olan Yasemin ile tanışmasında yaşanan çarpıcı olay şimdiden merak konusu oldu.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid