#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7596
  %0,10
 • EURO
  7,6628
  %0,06
 • ALTIN
  372,56
  %0,11
 • BIST
  8,5171
  %0,15
KPSS Puansız En Az ilkokul Mezunu Belediye işçi Ve Memur alımı !

KPSS Puansız En Az ilkokul Mezunu Belediye işçi Ve Memur alımı !

5 farklı belediye başkanlığı yayımladıkları ilanlarda çok sayıda kadro için belediye memuru ve belediye işçisi alımı yapacaklarını duyurdular.

Belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanları yeni hafta itibariyle güncellendi.

İlan edilen bu yeni belediye personeli alım ilanlarında yer alan açık kadroları, ilanlara başvuru yapacak adaylarda aranan şartları ve diğer detayları sizlere aktarıyoruz.

5 BELEDİYE TARAFINDAN PERSONEL ALIM İLANI

Belediye memur ya da belediye işçisi alımı için ilan yayımlayan 5 belediyeyi aşağıda aktarıyoruz.

İlanlara göre Çanakkale Bayramiç Belediyesi, Muğla Datça Belediyesi, İstanbul Kartal Belediye Birimi, Afyonkarahisar Belediye Birimi ve Diyarbakır Belediye Birimi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Belediye personeli alım ilanlarını inceleyen adayların en merak ettiği konuların başında alım yapılacak pozisyonlar geliyor. Bu pozisyonları ilanı yayımlayan belediyelere göre sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Afyonkarahisar Belediye Birimi

Afyonkarahisar Belediyesi gün içinde yayımladığı ilanında çok sayıda kadroda alım yapacağını açıkladı. Hem işçi hem memur kadrolarına yapılacak alımlarda yer alan açık pozisyonlar şunlar:

Silindir Operatörü, Yükleyici Loder Operatörü, Bekoloder Operatörü, Plent Baş Operatörü, Finisher (Asfalt Serici) Operatörü, Finisher (Asfalt Serici) Operatör Yardımcısı, Plent Yağcısı, Maden Mühendisi, Laboratuvar Teknikeri, Usta Yardımcısı (Motor), Kaynak Usta Yardımcısı, Hafif Şase Usta Yardımcısı, İnşaat Ustası, Kamyon Şoförü, Otobüs Şoförü, Özel Güvenlik Görevlisi, Bina ve Mal Bakıcısı, Beden İşçisi, Temizlik İşçisi,

Diyarbakır Belediye Birimi

Diyarbakır Belediye birimi tarafından yayımlanan personel alım ilanında ilana başvuruların 7 Mayıs tarihinde sona ereceği bildirildi. O tarihe kadar adaylar iki pozisyon için başvuruda bulunabilirler.

O Kadrolar; Editör (Basın/Yayın Personeli), Şoför

Çanakkale Bayramiç Belediye Birimi

Çanakkale Bayramiç Belediyesi kadrosunda eksik bulunan birimlerine 2 farklı pozisuonda personel alımı yapacak. KPSS şartının olmadığı ilana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Açık Kadrolar: Büro İşçisi ve Şoför

Muğla Datça Belediyesi

Muğla Datça Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında hem işçi hemde memur kadroları için alımlar yapılacağı ilan edildi.

İlan edilen açık kadrolar; İşçi, Şoför, Bahçe Bakım Elemanı, Taş ve Döşeme Ustası, Ziraat Teknikeri.

İstanbul Kartal Belediye Birimi

İstanbul Kartal Belediye Birimi iki pozisyonda memur alımı yapacağını duyurdu. İlana göre en az lise mezunu ve 18 yaş üstü adayların başvuru yapabileceği ilanda yer alan açık kadrolar şunlar.

Açık Pozisyonlar: Halkla İlişkiler Destek Personeli ve İletişim Bürosu Uzmanı.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın