İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kerimcan Durmaz’ın uçak videosuna skandal destek !

Geçtiğimiz günlerde uçakta mastürbasyon yaptığı görüntüleri yanlışlıkla sosyal medya hesabından yayınlayan Kerimcan Durmaz’a, Tuğba Ekinci’den ‘ilginç’ bir destek geldi

Skandal sonrası her geçen gün artarak devam eden tepkilere maruz kalan Kerimcan Durmaz’a tek destek veren veren isim Tuğba Ekinci oldu. Avukatlar tarafından mahkemelere verilen ve hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kerimcan Durmaz, Tuğba Ekinci tarafından ‘Star Kerimcan’ olarak adlandırıldı.

Paylaştığı video yüzünden adeta linç edilen ve kısa süre içinde Instagram hesabında 100 binlerce takipçi kaybeden Durmaz hakkında açıklama yapan Ekinci, “Şimdi anladın mı kim dostun kim düşmanın? Üzülme erkek adamın malı meydanda olur.” diyerek şu ifadelerde bulundu:

Dünden beri bakıyorum evine eşya aldıkların şarkılarının hit olmasını istediğin ve yardım ettiğin kimse yok yanında. Ben sana her zaman doğruları söyledim nerde karşılaşsak kalıcı olmak istiyorsan bir şarkı yap, bir eser meydana getir ama sen ne yaptın? Şöhretin rüzgarına kapıldın.

Bak seni kötü gününde herkes icraatı olmayan insan suçlaması yaparak sayfanın kapanması için dilekçe isteğinde bulunuyor ayrıca ben senin neden yanındayım bugün? Çünkü sende insansın hata yapabilirsin.

Erkek adamın malı meydanda olur: Bugün sana terbiyesiz diyenler kim bilir mahrem yerlerini günde kaç kere kimlere atıyorlardır. Şimdi anladın mı kim dostun kim düşmanın üzülme erkek adamın malı meydanda olur. Türkiye de sosyal medya fenomeni dendi mi ‘Star Kerimcan’ denir.

Beğenmeyen bakmasın: Amerika’nın yaramaz çocuğu Eminem’se bizimki de Kerimcan. Ne olmuş yani hata yapamaz mı beğenmeyen bakmasın sevmesin. Zorla mı bu işler onun da bir ailesi var yapmayın abartmayın.

Kerimcan Durmaz’ı öven paylaşımı nedeniyle eleştiri yumağı olan Tuğba Ekinci’ye “Bir evladın olmadığı için bazı şeyleri anlayamıyorsun.” ve “Anladık sivri çıkışların insanı olmak istiyorsun ama bu konu da sus bence” şeklinde yorum yapıldı.

Kerimcan Durmaz ne yapmıştı?
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Instagram’da mastürbasyon yaptığı görüntüyü paylaşmış ve bu paylaşım milyonlarca takipçisinde şok etkisi yaratmıştı.

Mahrem bir görüntü paylaşan Kerimcan Durmaz, görüntüyü çok geçmeden hesabından silmiş ve görüntüyü yayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını söylemişti.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid