İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kaslarıyla Erkekleri Kıskandıran 6 Efsane Kadın !

Vücut geliştirme genelde erkeklerin ağırlıkta olduğu bir spor dalı. Ağırlık kaldırmak, kas yapmak, vücut geliştirmek, güç sporları daha çok erkeklerin egemenliğinde. Vücut geliştirme, body building, güç sporları bir çok insana erkek işi gibi gelebilir. Ama yanılıyoruz. Bu konuda adını duyurmuş hatta abartmış, vücut geliştirmeyi hayatının merkezi haline getirmiş kadın sporcular da azımsanmayacak kadar fazla. Her alanda başarılı kadınlar var. Tabi ki vücut geliştirme ve güç sporları da buna dahil. Bu videoda ortalama bir erkekten daha güçlü, bir çoğu efsane olmuş, bir kısmı da son dönemde trend olmuş kadın vücut geliştirme sporcularını izleyeceksiniz. Hatta bu kadınlar kasları ile bir çok erkek vücut geliştirme sporcusunu da kıskandırmayı başarıyorlar.

Alina Popa
Kadın vücut geliştirme dünyasında 43 cmlik bisepslere çok sık rastlamıyoruz. Ama Alina sahip olduğu fizik ile adeta tüm algıyı altüst ediyor. Romanya doğumlu Alina Popa19 yaşındayken de vücut geliştirme dünyasına adımını attı. Müsabakalara katılmaya başladıktan sonra podyumlarda fırtına gibi eserek, katıldığı tüm yarışmalarda büyük başarılara imza attı.

Iris Kyle
Iris vücut geliştirme tarihinin gelmiş geçmiş en efsane kadın sporcularından birisi 2014 Ms. Olympia şampiyonu. Kariyeri boyunca o kadar çok madalya, derece ve başarı elde etti ki, yakın gelecekte onu geçebilecek başka bir kadın vücut geliştirmeci olması çok düşük bir ihtimal.

Joanna Clare Thomas
Joanna Clare Thomas da İngiliz bir profesyonel vücut geliştirme sporcusu. Kız kardeşi de kendisi gibi bu sporla uğraşıyor. Çok genç yaşlarda spora başlayan Joanna, 21 yaşında IFBB Pro olmayı başararak tarihte bunu başarmış en genç kadın olma ünvanının da sahibi.

Kristy Hawkins
Vücut geliştirme dünyasında görülen ender örneklerden birisi olan Kristy Hawkins, hem beyin gücü hem de kas gücünün bir arada bulunduğu sporculardan biri. Çünkü Kristy vücut geliştirme sporundaki başarılarının yanı sıra aynı zamanda bir kimya mühendisi. 2011 yılında body buildingi bırakıp powerliftinge yöneldi.

Julia Viktorovna Vins
21 yaşındaki Rus fitness modeli ve power liftingci Julia, bir bebeğin yüzüne ve Hulk’ın vücuduna sahip olarak tanımlanıyor.
Görünüşünü değiştirmek için bir kaç estetik operasyon geçirdiğini söyleyen sporcu her ne kadar bir erkek sporu yapıyor olsa da güzel görünmenin de kendisi için çok önemli olduğunu belirtiyor.

Lorna Biggam
Lorna 42 yaşında bir vücut geliştirme tutkunu. Vücut geliştirmeyi adeta hayatının merkezine koyduğunu kendisi de itiraf etmekten kaçınmıyor. 4 çocuk annesi olan kadın aynı zamanda bir itfaiyeci. Dördüncü çocuğu olan 1 yaşındaki kızının doğumundan 10 ay sonra Britanya Bayan Vücut Geliştirme Finallerine katılmaya hak kazanmış.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir