İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kardeş Çocukları setinde kriz çıktı ! Ortalık karışık !

Star TV’nin dizi piyasasına hızlı bir giriş yapan projesi Kardeş Çocukları’nda başrol oyuncusu Furkan Andıç’ın ayrılmasının ardından flaş bir değişiklik yaşandı.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu ve Afra Saraçoğlu’nun bulunduğu Kardeş Çocukları dizisinde eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Yayınlandığı Pazar günü Survivor ve Savaşçı gibi iddialı yapımlara kafa tutan dizideki yaşanan değişiklik, izleyiciyi endişelendirdi.

Dizinin usta yönetmeni Faruk Teber setten apar topar ayrılma kararı aldı. Teber’in yerine ise daha önce Poyraz Karayel ve 8. Gün adlı dizilerle TV’de görülen Çağrı Lostuvalı geldi. Başarılı yönetmen Lostuvalı, 26 Mayıs’ta sezon finali yapacak olan ‘Kardeş Çocukları’nın 16. ve 17. bölümünü çektikten sonra yeni sezonda da projeye devam edecek.

Çağrı Lostuvalı kimdir?: 1978 İzmir doğumlu ünlü yönetmen, İzmir Özel Çamlaraltı Koleji ve 60. Yıl Anadolu Lisesi’nde ortaöğrenimini bitirdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra televizyon sektörüne adım attı.

Öte Yandan, ‘Annem’, ‘Hanımın Çiftliği’ ve ‘Bir Zamanlar Çukurova’ gibi birçok fenomen dizinin kurucu yönetmeni olan Faruk Teber’in ise Gold Film’in yeni iddialı dizisi için hazırlık yapacağı öğrenildi.

Peki 26 Mayıs’ta sezon finali yapacak olan Kardeş Çocukları’nın son bölümünde ne oldu?: Hayat bütün pişmanlığıyla annesine sıkı sıkı sarılırken, Umay yıkılır fakat yenilgiyi kabul etmeye niyeti yoktur. Hayat, henüz Umay’ın yalanlarını hazmedememişken, Hayal’in Volkan’la yaşananları öğrenmesiyle ortalık karışır.

Hayal’in dinmek bilmeyen öfkesiyle kopan kıyamet, Ümran ve Umay için de sınav olacaktır. Arka arkaya ortaya dökülen gerçeklerin ardından, Hayat’ın evden ayrılmaya karar vermesiyle Ümran ve Umay tehlikeli bir savaşa girer
Annesiyle birlikte yeni bir sayfa açmaya kararlı olan Hayat’ın, Yıldırım’a olan öfkesi ise artık Ümran için yıkıcı bir haldedir. Umay, pamuk ipliği gibi sökülen sırların arasında köşeye sıkışırken Reşat ve Cansel’in uygunsuz görüntüleri dengeleri değiştirmek üzeredir. Diğer yanda, Rezzan’ın Umay’ın Ümmü olduğunu öğrenmesi ise yeni bir yüzleşmenin fitilini ateşler. Geçmişin gölgesi sadece Umay’ın değil, Ümran ve Yıldırım’ın da bugününü karanlığa boğmak üzeredir.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid