#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7774
  %0,77
 • EURO
  7,4378
  %0,64
 • ALTIN
  370,99
  %0,29
 • BIST
  8,2832
  %-0,20
Kamuya 60 bin personel memur alımı ve daimi işçi alımı yapılacaktır !

Kamuya 60 bin personel memur alımı ve daimi işçi alımı yapılacaktır !

Kamu kurumlarına 60 binden fazla personel memur alımı ve daimi işçi alımı yapılacaktır. 2019 yılı içerisinde personel memur alımı yapması planlayan kurumlar arasında başta Sağlık Bakanlığı, PTT, MSB, OGM, POMEM olmak üzere, KOSGEB, TÜBİTAK, Adalet Bakanlığı, Aile Ve Sosyal Yardımlaşma Bakanlığı ve daha bir çok kamu kurumu yer almaktadır. KPSS şartlı ve şartsız olmak üzere Personel alımı, memur ve vasıflı vasıfsız daimi işçi alımı ilanı açıklayan ve başvuruları devam eden kamu kurumlarının yayınladığı iş ilanlarını, bu haber içeriğinde sizler için tek sayfada birleştirdik. İşte o personel alım ilanları…

Devlet Personel Başkanlığı tarafından bir çok kamu kurumunun personel alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlar arasında, KOSGEB, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu, Malatya Valiliği, OGM ve İçişleri Bakanlığı, TÜBİTAK, Hakimler ve Savcılar Kurulu, TÜLOMSAŞ ve Eti Maden İşletmeleri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve daha bir çok kamu kurumlarının ilanları bulunmaktadır.

Aşağıda, 2019 Mayıs ayı içerisinde yayınlanmış ve başvuruları devam eden kamu kurumları memur personel alımı iş ilanları bulunmaktadır. KPSS şartı arayan ve KPSS şartı aramayan, en az ilköğretim mezunu memur alımı yapan kamu kurum ilanları yanı sıra, en az ön lisans, lisans ve iş tecrübesi isteyen kamu kurum ilanlarıda bulunmaktadır. Memur alımı ve personel alımı başvuru şartları ve ilan detayları, Kamupersoneli.net sayfası üzerinden verilen başlık haberlerinin içeriğinde yer almaktadır.

1 – KOSGEB memur personel alımı başvuru şartları! 57 KOBİ Uzman Yardımcısı alım ilanı
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, Taşra Birimlerinde Görevlendirilmek Üzere 57 KOBİ Uzman Yardımcısı Alınacaktır. Memur personel alımı başvuru şartları belli oldu. KOSGEB personel alım başvuruları bugün başlamış olup, 13 Haziran 2019’da sona erecektir. Peki Başvuru şartları nelerdir. Memur alımı başvuru şartları arasında KPSS şartı varmı?.. Yaş sınırı ne kadar?.. Tüm soruların yanıtları bu haber içeriğinde..

2 – Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Yapacak! SYDV Personeli Alım İlanları
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kamu personel alımı ilanları ekranı üzerinden yeni SYDV personeli alım ilanları yayımlandı. SYDV personel alımı ilanlarında Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartı talep edilmedi. Başvuru yapacak adaylar en az 18 yaşında olmak zorunda ve en az ilkokul mezunu olmaları talep edildi…

3 – Türk Patent ve Marka Kurumu Personel Alım İlanı Yayımladı!
Türk Patent ve Marka Kurumu iştiraki olan Türk Sınai Mülkiyet Değerleme Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapılacak. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanda başvuruların 12 Haziran 2019 tarihine kadar alınacağı bildirildi.

4 – Malatya Valiliği Korucu Alımı

2019 Yılı Korucu Alımı İçin İlk İlan Yayımlandı! 2019 Güvenlik Korucusu Alımı Başvuru Şartları Neler?2019 yılı içerisinde 25 bin korucu alımı yapılacağı açıklanmıştı. Bu kapsamda 2019 yılı güvenlik korucusu alımı için ilk ilan yayımlandı. Peki 2019 güvenlik korucusu alımı başvuru şartları neler? Malatya Valiliği tarafından yayımlanan resmi yazıya göre Doğanyol Kaymakamlığına korucu alınacak. İşte genel şartlar.
5 – OGM ve İçişleri Bakanlığı 300 İşçi Alım İlanı Yayımladı!
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilan yayımlayan OGM ve İçişleri Bakanlığı 300 işçi alımı yapacak. Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında yayımlanan ilanlarla beraber Köylere hizmetgötürme birliği ve orman işletme müdürlüğü bünyesine 300 işçi alınacağı duyuruldu. İşte şartlar ve tüm detaylar.

6 – 149 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınacak! DPB Sözleşmeli Personel Alım İlanları
Devlet Personel Başkanlığı (DPB) sözleşmeli personel alım ilanları yayımlandı ve 149 kamu personeli alınacağı bildirildi. Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartları açıklandı. Başvuru yapacak adayların 18 yaşını tamamlamış olması talep edildi ve adayların ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış hiçbir ceza almamış olması şart olarak bildirildi..

7 – TÜBİTAK 27 Kadrolu Personel Alacak! TÜBİTAK Kadrolu Personel Alım İlanı
Hakimler ve Savcılar Kurulu kamu personeli alacak. Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) personel alım ilanına göre başvuruların 10- 14 Haziran 2019 tarihleri arasında alınacak. İşte HSK persoel alımı başvuru şartları ve diğer tüm detayları.

9 – TÜLOMSAŞ ve Eti Maden İşletmeleri Kadrolu İşçi Alım İlanı Yayımladı!
Devlet Personel Başkanlığı (DPB) aracılığıyla kadrolu işçi alım ilanı yayımlandı. TÜLOMSAŞ ve Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlanlara başvuru yapmak isteyenlerin başvuru şartlarına uygun olması talep edildi ve başvuru şartına uygun olmayan adayların başvurusunun iptal edileceği bildirildi.

10 – Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 400 Personel alımı

SGK 400 Personel Alım İlanı! Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı İş İlanıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından yeni personel alım ilanı yayınladı. İlana göre SGK, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 400 personel alımı yapacak. Alınacak personeller sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı statüsünde görev yapacak. Personel Alımı başvuru şartlarına göre, alımlar, KPSS şartsız olarak sözlü sınav ile yapılacaktır. Başvurular 10 Haziran’da başlayacak olup, 17 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir. SGK personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanı detayları haber içeriğinde verilmiştir.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır