İstanbullu Gelin 83. Bölüm fragmanı yayınlandı hemen izle !

İstanbullu Gelin dizisinde son 5 bölüm kaldı. İstanbullu Gelin dizisi 31 Mayıs Cuma günü yayınlanacak bölümüyle birlikte final yapacak. Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı dizinin finaline doğru gidilirken önemli gelişmeler de yaşanıyor. Süreyya’nın yaşadığı bunalım anları ailesinin onu hayata döndüren sürpriziyle değişmişti. Şimdi ise Boranlar, Esma Sultan’ın durumuyla yüzleşecek.

İstanbullu Gelin dizisinin 83. yeni bölümü 3 Mayıs Cuma akşamı ekrandaki yerini alacak. 83. bölümden ilk fragman yayınlandı. Nazif’in yaşadıklarını öğrenen Esma Sultan adeta delirdi. Esma Sultan adeta çıldırıyor ve hiç kimseyi yanında istemiyor. Peki Nazif öldü mü, Nazif’e ne oldu? İşte bu sorunun yanıtı merakla bekleniyor! Yine hüzün dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor…

Nazif öldü mü?

Nazif’in ölme ihtimali ise izleyenlerin eleştirisini almaya başladı bile.

11 yıl bebek sahibi olmayı bekleyen konağın emektarları Nazif ve Gülistan, tam mutluluğu yakalamışken yaşanan korkunç olayın sonucu ölümle mi bitecek? Şimdi herkesin kafasında bu soru var.

Nazif, Esma Hanım ile gittiği bir metruk mekanda yangının ortasında kaldı. Kütüphane yapmak için binayı gezen Esma Hanım telefonu çalınca, elinde gaz lambasıyla dışarı çıktı. O sırada nasıl olduğu anlaşılmayan bir şekilde Nazif’in bulunduğu odanın kapısı bir anda kapandı.

Alzheimer hastası olan Esma, bir an kalakaldı, kapıya doğru geldi ama atak geçiriyordu ve bir şeyin farkında değildi. Gaz lambasını ve elindeki telefonu kapının önündeki tahta kutuların üstüne bırakıp gitti.

Nazif ise bu sırada içeriden ‘Hanımım’ diye bağırıyordu. Aklı şaşan Esma, hemen oradan çıkıp bir taksiye bindi.

Nazif kapıyı yumruklayıp zorlarken, tahta kutuyu salladı ve üstündeki gaz lambası yere düşüp alev aldı.

Tam o esnada ise Nurgül ile doktora giden Gülistan, bebeğinin kalp atışlarını duyuyor ve büyük bir heyecan yaşıyordu.

Nazif, odada ne yapacağını bilmez bir şekilde yere düşmüşken, yıllar sonra baba olacağı haberini alıp sonrasında bu olayı yaşamanın şokunu yaşıyordu.

Nazif kurtulur mu bilinmez ama dizi sona giderken yaşanan bu olay, izleyenlerin tepkisine neden oldu.

Sosyal medyada yorum yapan izleyenler, Nazif’in ölme ihtimali üzerine yorumlar yapıp “Bu nasıl bir son, saçmalamayın Nazif’i niye öldürüyorsunuz, bu hikaye mutlu sonla bitemeyecek mi, biri gelip kurtarsın, olmadı bu son yakışmadı, gariban adamdan ne istediniz, psikolojimizi bozdunuz” şeklinde eleştiriler getirmeye başladılar.

Nazif’in bir şekilde oradan kurtulma ihtimali var mı hep birlikte izleyip göreceğiz…

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid