#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  7,3573
 • EURO
  8,6898
 • ALTIN
  461,21
 • BIST
  1,1808
Hızlı kilo verdiren şok haşlanmış patates diyeti listesi: 3 günde 5 kilo!

Hızlı kilo verdiren şok haşlanmış patates diyeti listesi: 3 günde 5 kilo!

Girdiği pek çok yemeğe yakışarak bambaşka bir lezzet katan ve sofraların baş tacı olarak nitelendirilen Haşlanmış patates, vücutta yağ kaybının yaşanmasına önemli ölçüde destek verdiğini biliyor muydunuz? Hem patates tüketiminden asla vazgeçemeyenler hem de evde kolayca zayıflamanın yollarını arayanlara özel en hızlı ve etkili kilo verdiren haşlanmış patates diyeti nasıl yapılır? Yağ yakan ve metabolizma hızlandırma özellikleriyle hemen herkesin göz bebeği haline gelen 3 günde 5 kilo verdiren haşlanmış patates diyeti listesi!

Pek çok kişi tartıya çıktığında hedeflediği rakama ulaşabilmek için kilo verme dönemini tam bir eziyete ve kabusa dönüştürmekte ve üstüne de arzu ettiği gibi bir randıman alamadığı için de hayatı kendisine zindan etmektedir. Fakat 3 günde 5 kilo verdiren haşlanmış patates diyeti listesi, zayıflamak için bin bir türlü yükün altına giren ve göstermiş olduğu bütün çabaya rağmen başarılı sonuç elde edemeyen kişilerin hem motivasyonunu ve enerjisini yükseltecek hem de çok kısa bir zaman diliminde hayalindeki görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır. Artık stres ve işkence dolu bir dönemi ardınızda bırakmanızı ve gün içerisinde açlık hissi yaşamaksızın yağ yakımını sağlayacak hızlı kilo verdiren ve sağlıklı etkili zayıflatan Haşlanmış patates diyeti nasıl yapılır? Rahat ve kolay bir kilo verme dönemi geçirmenizi, vücudunuzun sağlığını güçlendirmesini ve korumasını vaat olarak sunmasının yanı sıra 5 günde 3 kilo verdiren haşlanmış patates diyeti listesi…

HIZLI KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ PATATES DİYETİ LİSTESİ NEDİR?

Bu diyet listesi, genel itibariyle bütün öğünlerinizde haşlanmış patates tüketme esasına dayanmaktadır. Patates, hem kalori miktarı bakımından son derece düşük olduğu gibi tüketildiğinde de vücudun uzun bir zaman boyunca tok kalmasına destek verdiği için sağlıklı ve etkili kilo verdiren diyet listelerinin göz bebeği haline gelmiştir. Aynı zamanda patates içeriğinde bol miktarda lif de barındırması açısından kendinizi aç hissetmenize ve daha fazla kalori alımına gitmenize engel olmaktadır ve böylece kilo verme sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine olanak tanımaktadır. Diğer taraftan da vücudunu saran yağ tabasından bir an önce kurtulmak için çare üstüne çare arayanlar için hızlı kilo verdiren haşlanmış patates diyetinde bir diğer avantaj ise gerek ekonomik olması gerekse nerede olursanız olun her yerde kolay bir şekilde bulabilmenizdir.

SAĞLIKLI VE ETKİLİ KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ PATATES DİYETİ NASIL YAPILIR?

Esasına bakıldığında patates diyetinin 2 adet uygulama şekli bulunmaktadır; birincisi, 3 gün boyunca uygulanan ve sonucunda ise 5 kilo verdiren diyet listesi, ikincisi ise 7 gün süresince yerine getirilen ve beraberinde de 6 kilo verdiren diyet listesidir. Fakat, fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için 3 gün boyunca uygulanan haşlanmış patates diyeti listesinin tam ve eksiksiz şekilde yerine getirilmesi önerilmektedir. Bunun birlikte bedeninizde detoks işlevi de gören haşlanmış patates diyetini yaparken, kilo verme sürecinizde daha fazla verim elde edebilmek için öğünlerinizde yoğurda da yer vermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda diyet programındaki kurallara kesinlikle bağlı kalmalı ve zayıflamanıza gölge düşürecek tuzlu, bol karbonhidratlı ve şekerli olan tüm yiyecek-içeceklerden uzak durmalı ve abur cubur tüketiminden de kaçınmanız gerekmektedir. her diyet listesinde olduğu gibi haşlanmış patates diyetinde de kısa süre içinde başarı sağlayabilmeniz için gün boyunca yürüyüş yapmaya ve hatta mümkünse egzersiz (spor) hareketleri de uygulanmalıdır.

KESİN, KALICI VE GARANTİ ZAYIFLATAN 3 GÜNDE 5 KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ PATATES DİYETİ LİSTESİ…

1.GÜN:

*Sabah kahvaltı menüsü: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
*Öğle yemeği menüsü: 1 adet haşlanmış patates, 4 yemek kaşığı yoğurt
*Akşam yemeği menüsü: 8 yemek kaşığı yoğurt

2.GÜN:

*Sabah kahvaltı menüsü: 4 yemek kaşığı yoğurt
*Öğle yemeği menüsü: 1 adet haşlanmış patates, 3 yemek kaşığı yoğurt
*Akşam yemeği menüsü: 1 adet haşlanmış patates, 8 yemek kaşığı yoğurt

3.GÜN:

*Sabah kahvaltı menüsü: 1 adet haşlanmış patates
*Öğle yemeği menüsü: 1 adet haşlanmış patates, 3 yemek kaşığı yoğurt
*Akşam yemeği menüsü: 4 yemek kaşığı yoğurt

METABOLİZMA HIZLANDIRAN VE YAĞ YAKAN 7 GÜNDE 6 KİLO VERDİREN HAŞLANMIŞ PATATES DİYETİ LİSTESİ…

*1. Gün: Kahvaltıda 2 haşlanmış patates, öğlen 2 haşlanmış patates, akşam 3 haşlanmış patates tüketilir.
2. Gün: Kahvaltıda 2 haşlanmış patates, öğlen 1 haşlanmış patates ve 1 tane kayısı, akşam ise 2 haşlanmış patates.

3. Gün: Kahvaltıda 2 haşlanmış patates, öğlen 3 haşlanmış patates, akşam 1 haşlanmış patates.

4. Gün: Kahvaltıda 2 adet mandalina ve elma, öğlen 2 haşlanmış patates, akşam 2 adet haşlama tavuk but ve 1 kase salata,

5. Gün: Kahvaltıda 1 elma ve 2 mandalina, öğlen 1 kayısı, 2 elma, 1 mandalina, akşam 1 haşlanmış patates salatası ve 100 gram et.

6. Gün: Kahvaltıda 1 elma ve 2 mandalina, öğlen dilediğiniz meyveler, akşam haşlanmış patates ile yapılmış 1 kase salata ve 100 gram et veya balık.

7.Gün: Kahvaltıda 1 elma ve 2 mandalina, öğlen 1 kaşık yağ eklenmiş yeşil soğanlı patates salatası, akşam ise yarım su bardağı haşlanmış mantar veya 1 adet haşlanmış patates.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Belgesel Seyret