İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hercai dizisinde şaşırtan iddia iki ünlü oyuncu teklifi reddetmiş !

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Hercai dizisinde Reyyan ve Miran karakterleri için ilk olarak Kara Sevda dizisiyle ekrana gelen Neslihan Atagül ile Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oynayan Çağlar Ertuğrul’e teklife gittiği ancak reddettikleri belirtiliyor.

Instagram sayfasında başrol oyuncuları hayran kitlesini 3’e, 5’e katladılar ve sayı daha da artmaya devam ediyor. Son dönemde ekrana gelir gelmez bu ilgiyi alan pek fazla dizi yoktu. Cuma akşamları yayınlanan dizi, diğer rakiplerini ezip geçti.

Uzun süredir Total’in zirvesini kimseye bırakmayan Arka Sokaklar dizisini bile reytingde geçmeyi başardı. Diziyle ilgili bir iddia ise çok şaşırttı. Reyyan ve Miran karakterleri için iki ünlü isme önce teklif gittiği ancak onların kabul etmediği konuşulmakta

Televizyon gazetesi’nin haberine göre bu isimler Kara Sevda dizisiyle ekrana gelen Neslihan Atagül ile Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oynayan Çağlar Ertuğrul!

Ebru Şahin ile Akın Akınözü’nün yıldızı parladı

İkilinin proje için önerilen bütçeyi uygun bulmadıkları için reddettikleri konuşulmakta. Ertuğrul ve Atagül’ün projeyi reddetmeleri, daha önce son olarak İstanbullu Gelin ve Yasak Elma dizilerinde oynayan Ebru Şahin ile Akın Akınözü’ne yaradı!

7. bölümde neler oldu?

Miran’ın evli olduğunu öğrenen Reyyan’ın dünyası yıkılıyor ve kendisini seven Azat ile eve dönüp evlenmeyi kabul ediyor. Reyyan’ın gidişiyle deliye dönen Miran, bu durumu kabullenemiyor. İkilinin buluştuğu bölümün son sahnesinde Reyyan, Miran’a bu işin bittiğini söyleyerek Azat ile el ele tutuşarak oradan ayrılıyor.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri