#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8107
  %-0,06
 • EURO
  7,4236
  %-0,08
 • ALTIN
  379,70
  %-0,09
 • BIST
  8,2958
  %0,02
Günün KPSS Şartsız Belediye Memur ilanları !

Günün KPSS Şartsız Belediye Memur ilanları !

5 farklı şehirde bulunan belediye başkanlıkları yayımladıkları ilanlar ile KPSS şartı olmadan belediye memuru alımı yapacaklarını ilan ettiler.

İŞKUR üzerinden yayımlanan belediye personeli alım ilanlarına gün içinde yeni ilanlar eklendi.

Birkaç günlük başvuru süreci ile yayımlanan bu belediye memuru alım ilanlarında çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu.

İlan edilen alımlara ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

KPSS ŞARTSIZ BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI

Yayımlanan ilanlara göre alımlar 5 şehirde yapılacak. İstanbul, İzmir, Antalya, Zonguldak ve Bursa’da yapılacak alımlara farklı öğrenim seviyelerinden mezun adaylar arasından personel alımları olacak.

İlan metinlerinde yer alan bu detayların tamamını sizlere aktarıyoruz.

İzmir için Belediye Memuru Alım İlanı

İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlayan İzmir Belediyesi birimlerinden İzenerji yayımladığı ilanında 250 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Vardiyalı çalışma sistemine göre yapılacak olan personel alımlarına başvurular 18 Mart tarihinde başladı, 20 Mart tarihinde sona erecek. İlana başvurular şahsen yapılacak olup özgeçmiş ve özel güvenlik görevlisi kart fotokopisi teslim edilecek.

Zonguldak için Belediye İşçisi Alım İlanı

Zonguldak Kilimli Belediyesi yayımladığı ilanında 50 işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımların kadrosuna dair bilgi verilmezken başvurular 19 Mart, 21 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Bursa için Belediye Memuru Alım İlanı

Bursa Yeşil Yıldırım tarafından yayımlanan personel alım ilanında 6 personel alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar Büro Personeli ve Destek Personeli kadrolarına yapılacak. Alımlara başvurular 25 Mart tarihine kadar yapılabilecek.

Antalya için Belediye Memuru Alım İlanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilanında 2 personel alımı yapacağını ve alımların Kütüphane Memuru kadrosuna yapılacağı duyuruldu. İlana başvurular 18 Mart tarihinde başladı ve 20 Mart tarihinde sona erecek.

İstanbul için Belediye Memuru Alım İlanı

İstanbul Kadıköy Beleditesi yayımladığı personel alım ilanında toplam 4 memur alımı yapacağını duyurdu. Alımlar 2 Büro Memuru, 1 Yuva Öğretmeni ve 1 iş Hekimi kadrosunda olacak. 35 yaş şartının bulunduğu ilana son başvuru 22 Mart tarihi itibariyle yapılacak.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın