#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  $2.168,5700
 • EURO
  $0,7414
 • ALTIN
  $34.975,6500
 • BIST
  $151,1000
Günlük burç yorumu ve astroloji (19 Ağustos 2020)

Günlük burç yorumu ve astroloji (19 Ağustos 2020)

Koç: Eski iş yerinden yeni şartlar altında çerçevesinde bir teklif alabilirsin. Gelen teklifi arkadaşların ile fikir alışverişi yaparak değerlendiriyorsun.

Boğa: Gelecek için yaptığın planlarda oluşan sapmaları tespit ediyorsun. Bu sapmaları yoluna koymak isteyeceğin bir gün olabilir. Finansal açıdan olanaklarını sorgulayabilirsin.

İkizler: Çevrendeki insanların sorunları ile yakından ilgileniyorsun. Yakın bir dostunun aldığı ani karar onu maddi olarak dara sokabilir. Ona borç verebilirsin. Güvendiğin bir kişi olduğu için gözün arkada kalmıyor.

Yengeç: Aile içinde yaşanan maddi sıkıntıların tekrarlanmamasını istiyorsun. Aile üyeleri ile teker teker konuşup bir dizi önlemler alabilirsin. Bu konuda duygusal kararlar almamaya dikkat ediyorsun.

Aslan: İş yerinde başarılı olman üstlerinin dikkatini çekiyor. Gün içinde sana yapacakları jest seni onurlandırabilir. Bu durumu arkadaşlarınla kutlamak istiyorsun.

Başak: Uzun uğraşlar sonucu kurmak istediğin iş için ilk adımı atabilirsin. BU konuda sana yardımcı olan akrabalarının desteğin unutmuyorsun. Vefalı davranışların illerinin önünü açabilir.

Terazi: Yükseköğrenim gören bir Terazi burcuysan önüne değerlendirebileceğin fırsatların çıkması seni mutlu edebilir. Uzun zamandır karşılaşmadığın eski sevgilin ile karşılaşmak bazı duyguları tekrar hissetmene neden olabilir.

Akrep: İlişkisi olan bir Akrep burcuysan yarım kaldığını düşündüğün bir konuyu bugün konuşmak istiyorsun. Geleceğin ile alakalı bu konu ilişkinde belirleyici rol oynayabilir.

Yay: Hayatında büyük adımlar atmaktan korkmayacağın bir gün olabilir. Kendi işinin sahibi bir Yay burcuysan önemli toplantılar gerçekleştirebilirsin. Verdiğin kararlar büyük girişimlerin yolunu açabilir.

Oğlak: Evli bir Oğlak burcuysan eşine ve çocuklarına duygusal olarak daha da yakınlaştığını hissediyorsun. Bu konuda sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmek problemleri minimum seviyeye indiriyor.

Kova: Uzak akrabaların ile ilgili olan gelişmeler seni yakından ilgilendirebilir. İlişkisi
olan bir Kova burcuysan sevgilin ailesi ile sürpriz bir şekilde tanışabilirsin.

Balık: Uzun zamandır eklem ağrıları yaşayan bir Balık burcuysan bu problemin ile ilgili bir uzman görüşü almak istiyorsun. Bunun için bir aile dostundan doktor önerisi alabilirsin.

 

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Belgesel Seyret