#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  $2.139,3600
 • EURO
  $0,7361
 • ALTIN
  $34.700,8200
 • BIST
  $150,3100
Günlük burç yorumları! (20 Ağustos 2020 Perşembe)

Günlük burç yorumları! (20 Ağustos 2020 Perşembe)

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Yapabiliyorsanız, çevrenize ayakları yere basan ve aklı başında insanları toplamaya çalışın. Şu anda ihtiyacınız olan kişiler kesinlikle onlar. Aklı beş karış havada olan çocuk ruhlu kişiler değil, en azından şimdilik.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Bugün içinde kendinizi seksi hissettiğiniz kıyafetlerinizi giyin ve partnerinizin karşısına bu şekilde çıkın. Sizden etkilendiğini belirtmesine gerek kalmayacak çünkü bunu yüzünden anlayacaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Başkalarıyla birlikte çalışmak için ideal bir gün değil. Sizin gibi potada olmayan
insanlara karşı çok az sabrınız var ve bu nedenle kavgacı hissediyor olabilirsiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Harika fikirler üretmek bugünkü özel gücünüz olacak. Sizi rahatsız eden sorunların çoğuna çözüm üretebilirsiniz. Eşsiz bakış açınız, en iyi servetinizdir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU: İstediği hiçbir şeyi elde edememiş çoğu insanı gördüğünüzde kendi isteklerinize ulaşıp ulaşamamanın o kadar da önemi kalmıyor. Bugün insanlara bu bakımdan yardım etme isteği içindesiniz ve insanların iyi niyetinden de hiç şüpheniz yok.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Minnettar olacağınız çok şey var ve sahip olamadıklarınıza odaklanmak yerine elinizdekilerin bir listesini yapmaya başlarsanız harika bir gün geçireceksiniz. Mutlu olmayı hak ediyorsunuz, buna inanın.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Şu anda sır saklama konusunda pek yetenekli değilsiniz. Öğrendiğiniz ilginç bir haberi hemen arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Dedikodu yapacaksanız dikkatli olmalısınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU:Biri sınırınızı ihlal ettiğinde geri adım atmaktan ve mahremiyetinizi korumaktan çekinmeyin. Sizi iyi hissettirmeyen anlarda bunu karşı tarafa belirtmekten asla korkmamalısınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU: İş yükünüzü azalttığınızı gören patronlarınız size daha fazla sorumluluk vermek isteyebilir. Bu yüzden elinizdeki işi ağırdan alarak yapmaya çalışın. Peşinizden kovalayan yok nasıl olsa.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Bugün ajandanızdaki her şeyi iptal edin veya erteleyin ve kendinize boş vakit ayırın.. Yapacak Hiçbir şey yapmamanın nasıl bir his olduğunu kendinize hatırlatın! Sıkılmayacaksınız aksine rahatlayacaksınız. Ve sonunda kendinizi deşarj etme şansı bulacaksınız!

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Biriyle aniden yakınlaşmanız herkesin ilgisini çekmeye başlayabilir. İkinizin arasında neler olduğunu, ve bu şeyin nereye gittiğini bilmek isteyenler olabilir. Siz bile bu cevapları daha bilmiyor olmalısınız.

 

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Belgesel Seyret