#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633
Günlük burç yorumları! (18 Ağustos 2020 Salı)

Günlük burç yorumları! (18 Ağustos 2020 Salı)

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Aile bireylerinizden biri alması gereken dersi eninde sonunda alacaktır. Ancak onun yarattığı drama şahit olmanıza gerek yok, ondan bu süreçte olabildiğince uzak durmalısınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUM: UHızlı bir şekilde ilerliyor olmanız çok fazla şey hallettiğiniz anlamına gelmez. Meşgul olmakla üretken olmak arasındaki farkı öğrenmelisiniz. Böylelikle daha fazla başarı elde ettiğinizi göreceksiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Güç elde etmek için bir çekişmenin ortasında mı kaldınız? Eğer öyleyse, ipin ucunu bırakıp bu şekilde yürümek daha akıllıca olabilir. Bu savaş için kendinizi bu kadar yormanız daha önemli konuları gözden kaçırmanıza neden oluyor olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Son zamanlarda kendinize olan güveninizi ve öz saygınızı kaybetmeye mi başladınız? Korkmayın. Bir zafer kazandığınızda bunları yeniden elde etmeye başlayacaksınız üzere ve çevrenizdekiler de bundan yararlanacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Kimsenin yaptığı hatayı düzeltmek zorunda değilsiniz. Kendinizi sevdiklerinize karşı sorumlu hissetmeniz normal ancak bir noktada onları uzaktan izlemekle yetinmeniz gerekecek.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Bağlantılarınızı genişletme fırsatınız olabilir, bu yüzden hazırlıklı olun. Bir ağın size getirdiklerinden faydalanmak için öncelikle bu ağı kurmanız gerekir. Bu nedenle hayatınıza yeni insanlar almaktan çekinmemelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Bir konuda yapılan bir hatayı gördüğünüz anda, bunu yapan kişiyle konuşmalı ve endişelerinizi dile getirmelisiniz. Bu kişi endişelerinizi düşündüğünüzden de çok bir şekilde anlayacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Elinizdeki durumu inceleyin ve rotanızı stratejik ve mantıklı bir şekilde planlayın. Nereye gittiğinizi bilmeden sağa sola savrulmanız size hiçbir şey katmak hatta aksine girdaba çeker.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Arkadaşlarınızın sizden uzaklaşmaya başladığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak gerçekte olan siz kendinizi onlardan ayrı tutuyorsunuz. Siz onlara doğru adım atmaya başladıkça onlar da size yaklaşmaya başlayacak, emin olun.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Önünüzde birbiri ardına birden fazla kapı açılıyor ve fırsatlar diziliyor. Sizin için en doğru ve yararlı olanı seçmekte hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü en başından beri aklınızda olan şey artık sizi bekliyor olacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Tek bir şeyi elde etmek için elinizdeki diğer her şeyden vazgeçemezsiniz. Dengeyi sağlayabilirsiniz, bu yüzden neye gerçekten ihtiyacınız olduğunu ve neyin olmadığını belirleyin. Değer verdiğiniz neyse onu öncelik listenizde daha üst sıralara koyun.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU: İnsanlara onları düşündüğünüzü ve sizin için önemli olduklarını hatırlatın. Her şey ne hissettiğinizi yansıtmak istemenizle ilgili. Bunu yapmaktan utanmamalısınız!

 

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Belgesel Seyret