Gülperi 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı hemen izle !

Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen 27. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yaşadığı vicdan azabından kurtulamayan Hasan’ın gözyaşları içinde “Ben kendimi affedemem artık. Ben başıma gelen her kötü şeyi hak ediyorum!” sözlerinin ekrana geldiği tanıtımda gözlerini açan Kadir, herkese rahat bir nefes aldırıyor.

Elini kana bulayan ve her şeyi itiraf etmek isteyen Hasan’ın hapse girip girmeyeceği merakla bekleniyor. Hasan’ın katil olan ve hapishaneden firar ederek Gülperi ve çocuklarına korkular yaşatan babası Eyüp’le aynı kaderi yaşamasından korkan Gülperi’nin, her şeyi bilen Şeyma’ya verdiği tepki gerilimi yükseltiyor. Kadir’in sağlığına kavuşmasıyla uzun zamandır bekledikleri aile sofrasına oturan Gülperi ve çocukların mutlu tablosu izleyenleri gülümsetiyor.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelecek 27. bölümünde Kadir, Hasan’ın silahından çıkan kurşunla yaralanır, hastanede ölüm kalım mücadelesi vermeye başlar. Gülperi bir yandan sevdiği adamın hayatıyla ilgili endişelenirken bir yandan da oğlunun hapse düşmesini önlemeye çalışır. Hasan ise kendini suçlu hisseder ve vicdan azabını polise teslim olarak hafifletmek ister. Gülperi oğlunu korumak için dünyada aklına gelmeyecek şeyleri yapar, doğrulukla annelik arasında bocalar, Hasan’ı kendi elleriyle dedesi Yakup’a emanet etmek zorunda kalır.

Hasan annesinin sevdiği adamı, sevdiği kızın babasını vurduğu için kendisini affedemiyordur. Konaktan kaçıp gerçekleri itiraf etmeyi kafasına koymuştur. Artemis babasının vurulmasıyla perişan olur. Suna olanlardan Gülperi’yi suçlayıp canından bezdirir. Şeyma ise Gülperi’nin polise verdiği ifadeden ve Hasan’ın ortada olmamasından şüphelenip işin peşine düşer ve eline Gülperi’nin aleyhine kullanabileceği büyük bir koz geçer. Herkes umutla Kadir’in ameliyatının sonuçlanmasını bekler.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid