İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. yeni bölüm fragmanı yayınlandı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. yeni bölüm fragmanı ATV tarafından yayınlandı. Dizinin yeni fragmanında; Ömür, İlyas’tan Ferman’ın kanının aralarına girmemesini istiyor. Hızır ve Haşmet’e cezaevinde saldırı düzenlenirken Alparslan bu oyunu kurgulayan ismi ortadan kaldırmak için Fedailerin liderinden yardım istiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. yeni bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Özlem ile Ömür yüz yüze gelmek üzere. Evde tedirginlik var. Esra olayı Hayriye’nin canını sıkıyor. Özlem annesiyle beraber geliyor. Ömür’ünde gelmesiyle sofrada gerginlik başlıyor. Hayriye söze giriyor, konu Esra’ya geliyor. Ömür, Akif’in tehlikeli bir adam olduğunu ve Esra’ya da zarar verebileceğini söylüyor. Özlem’in annesi Akif ile çalıştığı için bu sözleri dikkatle dinliyor. Ömür, Esra’yı takip ettirdiğini ve adresini İlyas ile Behsat’a verdiğini söylüyor. Bu sırada, Behsat ile İlyas Akif’in peşine düşüyor. Behsat Akif’i indirmek istiyor. Akif adresin deşifre olduğunu söyleyip adamlarına Behsat ya da İlyas’ı görürlerse indirmeleri emrini veriyor.

HIZIR’DAN MESUT’A GÖZDAĞI

Mesut, Zeki konusunda hata yaptıklarını söylüyor. Façalı Zeki’nin yaşadığını ve içlerinden biri ile irtibatı olduğunu söylüyor. Hızır, Mesut’a güvenmediklerini açık açık söylüyor. Ünal herkesi bir kez daha sakin olmaya davet ediyor. Ünal bir işbirliğinden söz ediyor. İdris Ünal olduğu için el sıkışmayı kabul ediyor ama kimse için çalışmayacağını söylüyor. Ayrıca Mesut’un onunla savaşmayı istemesi durumda kimseyi takmayacağını söylüyor. Façalı da Hızır’a katılıyor. Alpaslan anlaşmada olmadığını söylüyor.

MESUT ANLAŞMAYI BOZUYOR

Esra’nın gittiğini gören İlyas artık hiçbir engelleri kalmadığını söylüyor. Akif dışarı çıkıyor. İlyas tetiği çekiyor Akif ve adamlarını indiriyor. Behzat da ona destek veriyor. Esra’nın olduğu arabaya da Akif’in öldürüldüğü istihbaratı geliyor. Mesut, Akif’in vurulduğunu ve İlyas ile Behzat ile ilgili istihbarat alındığını öğreniyor. Mesut Ünal ve Hızır’a dönüp onlarla hiçbir şartta anlaşmayacağını söylüyor. Mesut gidince Ünal ‘bu ne rezalet’ diye çıkışıyor. Esra olay yerine geliyor. Akif’in yanına koşarken İdris onları izliyor.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid