İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erkenci Kuş 37. Bölüm Fragmanı izle

Star TV ekranının sevilen dizisi Erkenci Kuş, 37. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 6 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde neler olacak?

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın müthiş uyum sağladığı projede, Özdemir’in komediye giden oyunculuğu da taktir toplamakta. Dizinin 37. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Erkinci Kuş dizisi 36. bölümde neler yaşanmıştı?

Can ve Sanem, aileler arasında yaşanan bu kargaşadan bir an evvel kurtulmak için evlenme kararı alırlar. Bu arada Can’ın doğum günü yaklaşmıştır, Sanem Can’a sürpriz bir hediye ve doğum günü hazırlar.

Fakat Hüma’nın başka bir planı vardır, öncelikle Mevkıbe’yle konuşur ve aralarını düzeltme yoluna gider. O da Can için sürpriz bir parti düzenler. Fakat doğum gününde en büyük sürprizi Can yapar ve Sanem’e evlenme teklif eder. Sanem dahil herkes çok şaşırır. Sanem’in bu sefer cevabı ne olacaktır?

Yapım: Gold Film Yapımcı: Faruk Turgut Yönetmen: Çağrı Bayrak Senarist: Ayşe Kutlu Üner

Oyuncu Kadrosu: Sanem Aydın: Demet Özdemir Can Divit: Can Yaman Leyla Aydın: Öznur Serçeler Mevkibe Aydın: Özlem Tokaslan Nihat Aydın: Berat Yenilmez Emre Divit: Birand Tunca Ayhan Işık: Ceren Taşçı Muzaffer Kaya (Zebercet): Cihan Ercan Deren Keskin: Tuğçe Kumral Cengiz Özdemir (Ceycey): Anıl Çelik Güliz Yıldırım: Sibel Şişman Osman Işık: Ali Yağcı

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir