İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EGM il Emniyet Müdürlükleri KPSS’siz Personel Alım ilanı !

Farklı şehirlerde bulunan il emniyet müdürlükleri yayımladıkları ilanlar ile KPSS’siz ve ilkokul, lise, önlisans, lisans mezunu personel alımı yapacaklarını duyurdular.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren il emniyet müdürlüklerine personel alımları yapılıyor.

Çeşitli meslek gruplarında KPSS şartsız yapılan bu alımların büyük bir kısmı işçi pozisyonlarına gerçekleştiriliyor.

PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLAYAN EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile işçi alımı yapacağını duyuran 7 farklı emniyet müdürlüğü bulunuyor. Bu kurumlar hem KPSS’siz hemde farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

Yayımlanan ilanlara göre personel alımı yapacağını duyuran emniyet müdürlüklerinin ilanlarını sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Alım Yapacak Emniyet Müdürlükleri

Yozgat Emniyet Müdürlüğü, Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, Konya İl Emniyet Müdürlüğü, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

EGM İl Emniyet Müdürlükleri tarafından ilan edilen ve İŞKUR tarafından adaylara ulaştırılan alım ilanlarında yer alan açık pozisyonları sizlere aktarıyoruz.

İşte yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadrolar; Garson (Servis Elemanı), Beden İşçisi (Genel), Temizlik Görevlisi, Bulaşıkçı (Stevard), İnşaat Boyacısı/Boyacı. Yayımlanan bu ilanlarda hem normal vatandaşlar için hem engelli vatandaşlar içinde hemde terörle mücadelede yaralanan vatandaşlar için alım ilanları bulunuyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

İşçi alım ilanı yayımlayan kurumlar ve ilan edilen kadrolar için başvuruda bulunacak adayların devlet kurumlarında çalışacak tüm adayların sağlamaları gereken genel koşullara ek özel koşulları da sağlamaları isteniyor.

Bu genel ve özel koşulları sizlere aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İl Emniyet Müdürlükleri tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanlarına adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilirler. Adayların ilanları görüntülemek ve detaylarını incelemek için İŞKUR’da üyelikleri olmalı.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir