İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

DSİ 14. Bölge Müdürlüğü Engelli Memur Ve işçi Alım ilanı Yayımladı !

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü bir ilan yayımlayarak engelli işçi alımı yapacağını ilan etti.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kamu Grubu Personel alım ilanları arasında DSİ tarafından bir ilan yayımlandı.

Söz konusu personel alım ilanında DSİ bünyesinde faaliyet gösteren Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü’nün engelli işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlana dair detaylar şu şekilde,

TELSİZ TELEFON OPERATÖRÜ ALINACAK

İŞKUR üzerinden yayımlanan engelli işçi alım ilanında alımların telsiz telefon operatörü kadrolarına yapılacağı ilan edildi. 2 personel alımının yapılacağı ilan için belirlenen başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz.

DSİ İşçi Alım İlanı Açık Kadroları

DSİ yayımladığı işçi alım ilanında, alımlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını da adaylara duyurdu. Bu çerçevde adaylardan sağlamaları istenilen koşullar şunlar,

İlana en az önlisans mezunu adayların başvurular kabul edilecek. DSİ ilanında yer alan yaş şartına göre adayların 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor.

KPSS/EKPSS Şartı:

İlanda adaylardan talep edilen EKPSS şartı şu şekilde, Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri