#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8223
  %0,16
 • EURO
  7,5691
  %0,29
 • ALTIN
  379,35
  %0,80
 • BIST
  8,4542
  %0,71
Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum haritasında öngörü yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Bir olay olmadan önce, olacakları gören prekognisyonlar hangi konumlardan etki alırlar?

Öngörü yeteneği büyük oranda Neptün ve Jüpiter gezegenleri ile Balık burcu etkisi altında gerçekleşir. Bu konumlara Ay, Şiron, Pluto ve Satürn konumları ile Akrep burcu eşlik eder.

Kahin olarak bilinen insanlar bu öngörü yeteneği konumlarından büyük etkiler almış insanlardır. Doğum haritasında öngörü yeteneği bulunan herkes gelecekle ilgili büyük öngörülere sahip değildir. Geliştirilmesi gerekebilir. Rüyalarda veya trans halinde gelecekte olacak olayların görüntülerinin net olması için doğum haritalarında aldıkları etkiler yeterli seviyede olmayabilir.

Doğum Haritasında Öngörü Prekognisyon Yeteneği Konumları

Ay 3. Evde: Bu konum hem önsezi hem de öngörü yeteneği kazandıran bir konumdur. Aldıkları etkilerden dolayı telepati yetenekleri de ön plana çıkabilir.

Şiron 12. Evde: Doğuştan medyum yeteneği kazandıran bir konumdur. Olacak olayları rüyalarında görebilirler.

Satürn 12. Evde: Olacak olayları rüyalarında görebilirler. Rüyaları etkileme yetenekleri de ön plana çıkmışsa gelecekle ilgili görüntüleri rüyalarında bilinçli bir şekilde izleyebilirler.

Neptün 1. Evde: Neptün halisünasyona varan görsel şölenler sunabilir. Gerçeklik olgusunu etkileyebilir. Neptün’ü 1. evde olanlar imajinasyon yetenekleri ile birlikte öngörü yeteneğine de sahip olabilirler.

Neptün 9. Evde: Medyumluk özellikleri de kazandırabilen son derece güçlü bir konumdur. Neptün’ü 9. evde bulunanlarda da gelecekte olacak olayları görebilme yeteneği ortaya çıkabilmektedir.

Neptün 12. Evde: Medyum özelliği kazandıran konumlar arasındadır. Gelecekte olacak olayları rüyalarında görebilirler. Güçlü sezgilere sahiptirler.

Pluto 8. Evde: Derin, ruhsal analiz yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.

Jüpiter Akrep Burcunda: Jüpiteri akrep burcunda olanlarda da güçlü öngörü yetenekleri bulunur. Aldıkları yüksek etkiler sorun yaşamalarına neden olabilir.

Jüpiter Balık Burcunda: Bu konum, telepati ve imajinasyon yeteneği ile birlikte gelecekte olabilecek olayları görme yeteneği de kazandırır.

11. Evde Balık Burcu: Önsezi yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.

Öngörü Yeteneğinin Geliştirilmesi

Öngörüler düşüncelerden çok kolay etkilenir. Öngörüler, daha çok rüyalarda veya derin trans halinde görülür. Bilinçli bir şekilde gelecekte olacak olayları önceden görme düşüncesi bilinçli bir eylem olduğu için,

beklenti
ihtiyaçlar
çevre etkileri
ruhsal ve psikolojik durum
öngörüleri kolayca etkiler. Doğum haritasında öngörü yeteneği bulunanlar Öngörü Yeteneğinin Geliştirilmesi konusundaki ezgersizi yapabilirler.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır