İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Diriliş Ertuğul 145. bölümde İlbilge hatun gerçeği öğreniyor !

Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölüm için heyecan dorukta. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul’da neler olacak? Bamsı, Ertuğrul’dan af dileyebilecek mi? İlbilge hatun ağabeyi ile ilgili gerçeği öğreniyor.

TRT 1’in heyecanla takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 145. BÖLÜM ÖZETİ

Kurduğu tuzakla Alıncak’ı öldürüp Dragos’u ele geçiren Ertuğrul, Bamsı’nın oğlu Aybars’ı kurtarmayı başarmıştı. Alıncak’ın ölmesiyle Albastı, kimliğinin ortaya çıkmayacağını düşünen Beybolat ise hiçbir şey olmamış gibi obaya dönmüştü. Lefke kalesindeki komutan Branas ise Dragos’un yakalandığını öğrenince Beybolat üzerinden Dragos’u kurtarma planı kurmuştu.

Ancak Ertuğrul her şeyin farkındaydı… Hem kaledekilerin Dragos’u kurtarmaya geleceğini hem de Beybolat’ın eğer Albastı ise kimliğinin ortaya çıkmaması için Dragos’a dair yen bir hamle yapacağını biliyordu… Oyununu da buna göre kurmuştu. Bu arada İlbilge’de Umur obasına getirilen yaralı adam üzerinden ağabeyinin Albastı kimliği üzerine şüpheler duymaya başlamıştı. Tüm bunlar yaşanırken Ertuğrul Bey’in buyruğuna muhalif hareket eden Bamsı ise büyük bir pişmanlık içindeydi…

Dragos’u idam için Macellum’a getirtip alplarını ahali kılığında meydana diken Ertuğrul Bey Dragos üzerinden Albastı’nın kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Kale’den Dragos’u kurtarmak için gelen Branas ve adamlarının akıbeti ne olacak? Söğüt imamından pişmanlık üstüne bir sohbet dinleyip muradı Ertuğrul Bey’den af dilemek olan Bamsı bu gayesine ulaşabilecek mi? Öğrendiği gerçekler nihayetinde İlbilge hatunun ağabeyi Beybolat Bey konusundaki tavrı ne olacak?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 145. bölümde Diriliş Ertuğrul’da!

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir