İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Diriliş Ertuğrul 144.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti ! Bamsı öldü mü ?

Diriliş Ertuğrul 144.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti. Yeni bölümü nefes kesecek Diriliş’te savaş devam ediyor. Son bölümde Uranos karakterini oynayan Uğur Karabulut’un diziden ayrılmasının ardından yeni bölümü büyük merak konusu oldu. Peki “Benim için düşman yiğitçe karşıma dikilendir” diyen Ertuğrul Bey Alıncak ve Albastı’yı öldürebilecek mi? İşte Diriliş Ertuğrul 144.bölümden öne çıkanlar…

Diriliş Ertuğrul’da savaş tüm hızıyla devam ediyor. ”Has bir yiğidin en büyük varlığı davasıdır! Bu yüce dava uğrunda; makamlarından ve dahi en yakınlarından vazgeçebilenler bu kutlu yolda yürüyebilir.”diyen Ertuğrul Bey düşmanların eline düşen Bamsı’yi kurtaramayacak mı? Yeni bölümü adete nefes kesecek Diriliş Ertuğrul 144.bölüm fragmanı yayınlandı.TRT 1 ekranlarında 17 Nisan çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkacak olan Diriliş Ertuğrul’da final öncesi büyük ayrılıklar yaşanabilir? İşte dizinin yeni bölümünden merak edilenler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144.BÖLÜMDE NELER OLACAK? TAHMİNLER

Diriliş Ertuğrul bu hafta yine bomba gibi geçti. Bamsı’nın oğulunun kaçırılması onun gözlerini kör etti. Tabi ki evlat için insan her şeyi yapmak ister fakat Bamsı oğlu düşman elindeyken yerinde duramaz ve her şeyi göze alarak ölüme gider.

Yaptığı yanlışların farkında değildir. Taki Dragos bu iş burada bitecek diyene kadar. Yani Albastı ölmedi diyene kadar.

Tahminlere göre Ertuğrul Bey Bamsı’yı ölümden kurtaracak Alıncak ölecek ve Dragos esir alınacak.

Albastı’nın kim olduğunu bilen Ertuğrul, İlbilge Hatun’un karşısında da ispat etmek istiyor. Bu yüzden Dragos’u kullanıp Albastı’yı yakalayacak. Dragos artık açığa çıktı ve Albastı’nın yakalanması an meselesi.

Hasbiyiğitin en büyük varlığı davasıdır oğullar. Bu yüce dava uğurunda makamlarından ve dahi en yakınlarından vazgeçebilenler bu kutlu yolda yürüyebilir” diyen Ertuğrul Bey düşmanların eline düşen Bamsı’yi kurtaramayacak mı? sorusu yeni bölümün ikinci fragmanı yayınlanmasıyla birlikte netlik kazanacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜ NE KADAR İZLENDİ?

Yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın yaptığı “Diriliş Ertuğrul”da Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Didem Balçın, Cengiz Coşkun, gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul 143.bölümü ABC 1’de 16.86 Total’de 15.20 AB’de 15.16 izlenerek reyting sıralamasında zirvede olmaya deva etti.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir