İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çukur dizisinde öldü ama darbeyi gerçek hayatta sevgilisi vurdu !

Çukur’da ölen Dilan Çiçek Deniz gerçek hayatta sevgilisinden darbeyi yedi!

Çukur’un son bölümünde beklenmedik bir şekilde hayatını kaybeden Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Birkan Sokullu’yla yollarını ayırdı.

Oyuncu ve model Berrak Tüzünataç’la geçtiğimiz yılın sonlarına doğru ilişkisini bitiren Birkan Sokullu, Çukur dizisinde Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz’le Ocak ayında birlikteliğe başlamıştı. Geçtiğimiz gün kameralara yakalanan Birkan Sokullu, güzel giden ilişkilerindeki kötü haberi resmen duyurdu.

Aşklarını magazin gündeminden uzak olarak sürdüren Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu çiftinin sevenlerini üzecek haber yakışıklı oyuncudan geldi. Birkan Sokullu, görüntülendiği bir mekanda Dilan Çiçek deniz ile ayrılma haberlerini şu sözlerle açıkladı

Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum ama şunu söyleyebilirim ki Dilan’la saygı ve sevgi çerçevesinde ayrıldık

Bu sözlerin ardından Dilan Çiçek Deniz’in sevenleri, ayrılığın sebebi olarak Birkan Sokullu’nun eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’ı gösterdi. Tüzünataç’ın, 33 yaşındaki Birkan Sokullu ile 24 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz’in arasına girdiği iddia edildi.

İddialara göre Berrak Tüzünataç’ın sevgilisiyle barışmaya çalıştığını öğrenen Dilan Çiçek Deniz, Birkan Sokullu’ya rahatsızlığından bahsetti. Birkan Sokullu da Berrak Tüzünataç’la arkadaş olduklarını ve görüşmeye devam edebileceğini söyleyince Dilan Çiçek Deniz, ilişkisini bitirmeye karar verdi.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir