#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8149
  %0,07
 • EURO
  7,5877
  %0,25
 • ALTIN
  381,38
  %0,13
 • BIST
  8,5290
  %0,15
Cinsel ilişki tarikatında korkunç bekaret detayı !

Cinsel ilişki tarikatında korkunç bekaret detayı !

Köle ve efendi” (NXIVM) sistemini kurmak ile suçlanan Keith Raniere’nin davası görülmeye devam ederken, duyduklarınıza inanamayacağınız gerçekler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Aralarında ünlü Hollywood yıldızının Allison Mack’in de bulunduğu, kadınların zorla alıkonulduğu ve şantajla cinsel ilişkiye zorlandığı seks tarikatının davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Nxivm’in lideri Keith Raniere’in yargılandığı davada daha 18 yaşına girmeyen kızlara, “bekaret kaybetme” hazırlığının yaptırıldığı ve Keith’e ‘gelin olmak üzere’ hazırlandığı ortaya çıktı.

Güya daha iyi bir dünya inşa etmek için ABD, Meksika, Kanada ve Orta Amerika’da 16 binden fazla insanla çalıştıkları söylenen seks tarikatının lideri, yargılama sürecinde kendisini savcılara “dünyanın en zeki, en ahlaklı kişisi” olarak tanıttı. Dava boyunca tanıkların verdiği ifadeler sayesinde, hem tarikatla hem de Raniere’le ilgili birçok detay anlatıldı. İşte o kan donduran detaylar.

1- Liderin doğum gününe özel ödeme: Mahkeme kayıtlarına geçen ifadelere göre, her Ağustos ayında, Nixian olarak adlandırılan Nxivm üyeleri, 2 bin dolar (yaklaşık 12 bin TL) ödeyerek New York’taki Silver Bay bölgesine gidiyor ve burada Raniere’in doğum gününü kutluyordu.

Eski bir tarikat üyesinin ifadesine göre kutlamalarda, takipçileri tarafından “öncü” olarak adlandırılan Reniere için “saygı merasimleri” yapılıyordu. Tanıklardan birinin bu olay hakkındaki ifadesi ise şu şekilde;

Farklı yerlerden gelen üyeler tarafından yapılan ‘saygı merasimleri’ ya da çeşitli eğlenceler oluyordu, bazen de sarkıcılar sahne alıyordu. Ancak bunların tümü Keith’e övgü fikrini merkeze alıyor ve bu çerçevede Keith’in yaptıkları kutlanıyordu. Bir nevi yetişkinler için yaz kampı gibiydi.”

Sırasıyla ilişkiye giriyordu: Raniere’in 26 Ağustos’taki doğum gününde yapılan etkinlikler tamamen lidere adanıyordu ve liderin farklı istekleri yerine getiriliyordu. FBI (Federal Soruşturma Bürosu) ajanı Michael Lever’in ifadesine göre, Raniere’in sırayla cinsel ilişkiye girdiği 15 ile 20 arasında kadın da hep yanında oluyordu. Ayrıca davayla ilgilienen yetkililere göre, bu kadınların Raniere’den başkasıyla cinsel ilişkiye girmesi yasaktı.

2- Genç kızlara bekaret hazırlığı: Dava dosyasına Daniela olarak kaydedilen eski üyelerden biri, 18 yaşına girmeden haftalar önce Keith’e ‘gelin olmak üzere’ hazırlandığını anlattı. Daniela’nın 6 kişilik ailesi, Raniere’in Nxivm tarikatına katılmak için Meksika’dan ABD’ye taşındı ve Albany’ye yerleşti. Daniela ifadesinde şunları söyledi:

Lidere sunulup ilişkiye girdik: “Daha önce kimseyle cinsel ilişkiye girmemiştim öpüşmemiştim bile. Keith’i de hiç bu şekilde düşünmemiştim ama üstü kapalı da olsa bazen benimle flört ettiğini anlayabiliyordum. Şimdi biliyorum ki, beni ‘gelini olmaya’ hazırlıyormuş. Öncü haftasında Rainere’e sunuldum, sonrasında ilişkimiz cinsel ilişkiye evrildi.”

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır