İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çarpışma dizisinde Kadir bagajda ne buluyor ?

Show TV’de ekrana gelen Çarpışma dizisinin bu akşam 16. bölümü yayınlanacak.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un oynadıkları dizinin yeni bölümünde heyecanlı sahneler ekrana gelecek.

Annesinin kendisine sıcak davranışlarına karşın Kadir’in yüreğinde fırtınalar kopuyor. Bu arada Veli ve Kadir’in konuşmaları dikkat çekiyor. Veli, Cansız’ın onun ölümünü istediği ama kendisinin istemediğini söylüyor.

Aynı anlarda Kerem de cezaevinde zor günler geçiriyor. Kerem yüzünü yıkarken arkadan saldıran adamlar onu boğmaya çalışıyor. Kerem’in ellerinden kurtulup kurtulamayacağı merak edilirken, Kadir’in gördüğü bir manzara karşısındaki şaşkınlığı da dikkat çekiyor.

Kadir, bir aracın bagajını açtığında şaşkınlıkla bakakalıyor. Bu duruma çok sinirlenen Kadir’in ‘Allah kahretsiz’ sözleriyle o bagajda ne bulunduğu da merak konusu oldu.

Bu arada Çarpışma dizisi, ilginç anlara da sahne olacak. Çukur dizisinin Vartolu ve Medet karakterleri bu akşam yeni bölümde ortaya çıkacak. Vartolu’nun arkadaşı olan Veli, onu Cansız’a götürüp Mahsun’un adresini öğrenmesini sağlıyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kadir, Selim’den istediklerini tek tek sıralar. Tam da bu sırada Cansız, Kadir’i arar, onları gördüğünü ima eder, kendisini bulması için Kadir’e 48 saat süre verir ve aksi halde onu öldüreceğini söyler. Cansız’ın kendisini izlediğini anlayan Kadir delirir. Masadan kalkarken Kadir de istediklerini yerine getirmesi için Selim’e 48 saat mühlet verir. Veli, Cansız ve Kadir’e büyük acılar yaşatarak Adem’in intikamını alacağına ant içerken, Cansız kaseti bulup getirmesi için Veli’ye de 48 saat süre verir.

Herkes için zaman geriye doğru işlemeye başlar ve sürenin sonunda birileri kazanırken, birileri kaybedecektir. Öte yandan Kadir ve Cemre, Kerem’i cezaevinden çıkarmak için var güçleriyle çalışır. Zeynep ve Serpil de başka bir koldan onlara destek verir. Kerem’i özgürlüğüne kavuşturacak yollardan birisi Yakup’a, birisi Meral’e bir diğeri de Ömer’e çıkmaktadır. Cezaevindeki Kerem’i ise Veli ve Selim’in kurduğu ölüm tuzakları beklemekte ve geçen her bir saniye aleyhine işlemektedir.

Bir taraftan da Cansız’ın peşinde olan Kadir, Zarif’ten onu Cansız’a götürecek yeni bir isim öğrenir. Bunun Cansız’ın yeni bir pususu olduğundan habersiz olan Kadir ölüm kafesine girer. Ancak oyun kurucu sadece Cansız değildir. Cansız’ın oğlu olduğunu bilmediği Kadir’i öldürerek, Cansız’dan ve Kadir’den Adem’in intikamını almak isteyen Veli ile Kadir’in kılıcını boynunda, Cansız’ın gazabını nefes aldığı her anda hisseden Selim de satranç masasındadır. Ve kurşunlar Kadir’in üzerine yağmur gibi yağmaya başlar, etraf ‘Yusuf’ haykırışlarıyla dolar, zaman durur…

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir