İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bu kadın teröristi çok iyi dinle Meral Akşener anlarsın !

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, HDP önünde eylem yapıp evlatlarını isteyen anneleri eleştiren bir açıklama yapmıştı bugün. HDP önüne gitmelerinin yanlış olduğunu vurgulayan Akşener, çözüm yeri olarak da devlet kapısını göstermişti. Ona yanıt dağda yakalanan kadın teröristten geldi. Sayın Akşener bu teröristin sözlerini iyi dinlerse analar devlet kapısı yerine neden HDP kapısına gidiyor daha iyi anlayacaktır.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde evlatlarını isteyen annelerin eylemini, “O annelerin feryadının çözüm adresi, bir partinin kapısı değil, devletin kapısıdır” sözleri ile yorumlamıştı.

Akşener’e “O anneler neden HDP’nin önüne gidiyor?” sorusunun cevabını geçtiğimiz günlerde yakalanan terörist kız veriyor.

Eski bir İçişleri Bakanı olarak zaten bildiğini düşünsek de Akşener’e bu kızın sözlerini iyi dinlemesini öneriyoruz.

Sayın Akşener bakın “Gulan” kod adlı terörist kadını dağa kim, ne zaman, nerede teslim etmiş?

İşte Gulan kod adlı teröristin videodaki ifadesi:

“Kod adım Gulan. Örgüte bu yıl ilk baharda katıldı. Hatay’dan HDP Diyarbakır il binasına geldim. Orada bir kadınla tanıştım. O kadın seni gerillara teslim edeceğim dedi. Bir bahçe var dediler bana. Beni bahçeye getirdiler. Orada gerillalar beni gördü, ondan sonra benimle konuştular dağa çıkardılar. Biz buraya esrar tarlalarının nöbetini tutmaya geldik. Bizden sonra bir ekip gelip götürecekti. Sonra biz kendimizi bu tarafa verdik çatışma çıktı. Sonra biz köylülere dedik ki gelin bu ormanı yakın bizi kurtarın biz sıkıştık. Sonra mermim bitti ben teslim oldum. Biz çatışma yaparken Zeynep ile Zehra kaçtı. Grup sorumlusu Zeynep’ti. Bizi öne verdiler onlar kaçtı. Sonra Berfin vuruldu. Benim de mermim bitti teslim oldum”

Kaynak: süper haber tv

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir