Bilgi !
#beraberbaşaracağız Lütfen Evlerinizden Çıkmayınız Ve Virüsü Hafife Almayınız...!

 • DOLAR
  6,7379
  %1,87
 • EURO
  7,3011
  %1,26
 • ALTIN
  352,20
  %2,63
 • BIST
  8,2763
  %0,47
Bir Zamanlar Çukurova’da başrol oyuncusu ayrılıyor mu ?

Bir Zamanlar Çukurova’da başrol oyuncusu ayrılıyor mu ?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4 Nisan Perşembe günü ekrana gelen 27. bölümünde Hilal Altınbilek’in canlandırdığı Züleyha karakterinin intihar mektubu ve geldiği son nokta izleyicileri şoke etti. Züleyha karakteri intihar edip, diziden ayrılacak mı? Başrol oyuncusu Hilal Altınbilek’in durumu ne olacak?

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlanan son bölümü yine soluksuz izlendi.

Hayati kararların alındığı, kurşunların havada uçuştuğu bölümde, gizemini hala koruyan birçok olay akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Kendini Züleyha ve Adnan bebeğe siper eden Yılmaz, bir kez daha ölüm kalım savaşı verdi.

Olayları sakinleştirmeye çalışan Fekeli ve Hünkar ikilisi ise gittikşe şiddetlenen olayların gidişatını kontrol altına alabilecek mi?

Zamanla kendi hapishanesini yaratan Züleyha, Demir’in Adnan bebeği İsviçre’ye gönderdiğini öğrenince çaresizlik çığlıkları attı. Bugüne kadar başına gelen tüm felaketlere dayanma gücünü aldığı oğlu Adnan’ı bir daha göremeyeceği düşüncesiyle deliye dönen Züleyha hayatına son verme kararı aldı.

Dizinin 28. bölümünde Züleyha’nın neler yapacağı ortaya çıkacak.

Bir Zamanlar Çukurova 27. Bölümde başka neler yaşandı?

Çukurova’da nefesler tutuldu! Uzun zamandır ince ince işlenen planlar suya mı düşüyor? Her şeye rağmen aşk galip mi gelecek?

Yılmaz ve Müjgan tam mutluğun kapısını aralamışken çıkagelen Züleyha, heveslerini kursaklarında mı bırakacak?

Demir ve Yılmaz yeniden karşı karşıya! Ortada ise ikisinin de canı pahasına gözlerini bile kırpmayacakları Züleyha ve Adnan bebek var!

Her karşılaşma gittikçe daha da tehlikeli bir hal almaya başlıyor, kurşunlar havada uçuşuyor. Bir kez daha çaresiz bir şekilde Züleyha ve Müjgan arasında kalan Yılmaz ne yapacak? Herkesin, dönüşü zor kararlar vereceği bu bölümde başrol, aşk mı yoksa mantık mı olacak?

Çatışmayı yakından takip eden Gaffur, bu sefer ortalığı nasıl bulandıracak? Artık kin ve intikam duygusunun esiri olan Demir’in yeni planları nelere yol açacak? Yılmaz’ın hayatı Demir’in silahından çıkacak kurşuna mı, Züleyha’nın tek bir lafına mı bağlı?

“Şimdi kibrimin cezasını ödüyorum. İnsan insanın kaderini yazamıyormuş” diyen Hünkar pişmanlık mı yaşıyor? İşler her karıştığında masaya oturan Fekeli ve Hünkar, Çukurova’da biraz olsun huzur sağlayabilecek mi? Her olaya şüpheyle yaklaşan Hünkar, oğluna duyduğu güvenini yitiriyor mu?

Bugüne kadar başına gelen her şeye katlanma gücünü, oğlu Adnan’dan alan Züleyha nasıl bir tehditle karşı karşıya? Ona, belki de Adnan’ı bir daha hiç göremeyeceğini düşündürten olay, Züleyha’ya neler yaptıracak?

Perşembe günlerinin şampiyonu ‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe olduğu gibi bu hafta da yeni bölümüyle ATV’de!

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” atv’de…

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın