#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8223
  %0,16
 • EURO
  7,5691
  %0,29
 • ALTIN
  379,35
  %0,80
 • BIST
  8,4542
  %0,71
Bilal Göregen Ahmet Kaya’nın Ağladıkça şarkısını okursa !

Bilal Göregen Ahmet Kaya’nın Ağladıkça şarkısını okursa !

Bilal Göregen bukezde Ahmet Kaya’nin ağladıkça şarkısını söyledi ve vudeonun açıklamasına şunları yazdı Merhaba arkadaşlar ben Bilal Göregen, Türkiye beni “Yeteneksizsiniz Türkiye” yarışmasıyla tanıdı, beni sevdiler, sağolsunlar bende tüm müminleri seviyorum. 3 yaşından beri müzikle ilgileniyorum. Gözlerim görmüyor ama Allah’a çok şükür halimden şikayetçi değilim, rabbime hamd olsun, çok az kişiye nasip olacak bir yetenek vermiş bana. İstenilen konuda hemen anında beste yapabiliyorum.

Genellikle darbukayla yapıyorum müziklerimi ama bağlama çalabildiğimin bilinmesini isterim. Bu ikisi olmayınca masa masada yoksa dizlerimi kullanarak bile müziğimi icra ediyorum.

Şimdi youtube kanalımda fırsat buldukça gündeme dair meseleleri konu alan müzikler yapmaya çalışıyorum. Youtuber’lığa yeni başladım, hedefim hatrı sayılır biz abone sayısına ulaşmak ve yaptığım besteleri takipçilerime ulaştırmak istiyorum.

Kanalımda yayınladığım videoları beğenip, yorum yapan ve özellikle sosyal medya platformlarında videolarımı paylaşan takipçilerime özellikle teşekkür etmek istiyorum, beğenip yorum yapıp, paylaşan eller dert görmesin diyorum.

Yeterli düzeyde ekipmanlara sahip olduğumda daha kaliteli içerikler üretmek istiyorum, canlı yayın yapmak istiyorum ancak henüz bu saydıklarıma sahip değilim, inşallah o günlerde gelecek.

Zamanla takipçilerimle daha çok vakit geçirip, takipçilerimin istediği müzikleri, onlara özel yapacağım besteleri seslendirmek en büyük hayallerimden biri. Bunu yapabilmek için iyi bir kamera, iyi bir mikrofon ve gerekli olan diğer malzemelere ihtiyacım var. Bunlar zamanla olacak, kanalı ilk açtığımda sıfır abonem varken şimdi günden güne artan bir abonem var. Burda takipçilerimden özellikle videolarımı paylaşmaları noktasında ricacı olmak istiyorum.

Zamanı geldikçe, takipçilerimle bir araya gelmek onlarla vakit geçirmek istiyorum. Beni destekleyen takipçilerime çok ama çok teşekkür ediyorum, sağolun varolun.

Diriliş Ertuğrul müziğiyle Payitaht Abdülhamid han bestesi çok izlendi ve izlenmeye devam ediyor, umarım diğer videolarımda aynı şekilde izlenir. Bazen çok kalitesiz içeriklerin çok izlendiğini görüyorum, sosyal sorumluluk gereği yaptığım çalışmalar o kadar ilgi görmeyince üzülmüyorum desem yalan olur.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır