İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bekçilik mülakat yerleri belli oldu !

Bekçilik mülakat yerleri belli oldu! Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı yeri sorgulama ekranı…
Bekçilik sınavı sonuçlarının ardından bekçilik mülakatları için de beklenen tarih adım adım yaklaşıyor. Adaylar bekçilik sınavı mülakat giriş yerlerini ve sınav giriş tarihlerini internetten öğrenebilecek. İşte ayrıntılar…

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınavı mülakat yerleri merakla beklenirken beklenen açıklama geldi ve bekçilik sınavı mülakat yerleri açıklandı. Peki bekçilik sınavı fiziki yeterlilik sınavı tarihleri ve giriş yerleri nasıl öğrenilecek?

Bu linkten Sorgu yapabilirsiniz..

http://www.pa.edu.tr/

BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ YERLERİ

“2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.”.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir