İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avlu 38. bölüm fragmanı yayınlandı hemen izle !

Star TV’nin sevilen dizilerinden Avlu’nun 18 Nisan Perşembe günü ekran gelecek olan 38. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin başrollerinde yer aldığı Avlu dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler geldi.

Avlu 38. bölüm 1. fragmanında Deniz aniden karşısında Oğuz Okan’ı görüyor… Ertan Saban’ın canlandırdığı Oğuz konusu izleyicileri bir hayli meraklandırmış durumda. Oğuz, karakterinin alt metni merak ediliyor. Deniz’in Oğuz’u görünce sarsılmasının altında ne yatıyor? Oğuz’un hayatta olmasına şaşıran Deniz’in gözyaşları akıyor… hapishanede yine büyük bir kavga başlayacak.

Peki dizinin 37.bölümünde neler olmuştu?

Zerrin bir yandan aklının içindeki uğultuyla boğuşurken bir yandan da Deniz’i alt etmek için yaptığı hamlelere bir yenisini daha ekler… Deniz, geçmişten gelen bu sert rüzgara karşı direnebilecek midir?

Oktay ise nasıl bir tehlikenin içine sürüklendiğinden habersizdir. Tolga’nın bulduğu ipucu onu tahmin bile edemeyeceği bir noktaya sürükler.

Yapım: Limon Film Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu: Deniz Demir: Demet Evgar Azra Kaya: Ceren Moray Kudret Öztürk: Nursel Köse Murat Ünal: Kenan Ece Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur Nihal Ünal: Şebnem Dönmez Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk Melis Ersoy: Deniz Barut Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi Ecem Demir: Eslem Akar Jale Şahin: Şeyla Halis Hasret Şengül: Ayça Damgacı

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri