İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aşk Laftan Anlamaz Holly Martin kitap tanıtımı !

Suzie aldığı korkunç bir evlilik teklifi sonrası MukemmelEvlilikTeklifi.com adlı bir internet sitesi kurar ve bu site üzerinden müşterileri için evlilik teklifleri organize etmeye başlar. İnternet sitesinin tasarımcısı Harry de bir süre sonra Suzie’nin ortağı ve en yakın arkadaşı olur.
Sevgililer Günü yaklaşırken işler iyice yoğunlaşır fakat Harry klişe evlenme tekliflerinden iyice sıkılmıştır. Harry bunun üzerine bir blog sayfası açar ve takipçilerine, Suzie’ye 100 gün boyunca 100 farklı evlilik teklifinde bulunarak mükemmel evlilik teklifini bulacağını söylemesiyle olaylar gelişir.
Harry, üç aylık bir süre içinde mükemmel evlilik teklifini bulma konusunda o kadar isteklidir ki bunu bir oyun haline getirir. Ancak ortada büyük bir problem vardır. Suzie en yakın arkadaşı Harry’ye karşı bir şeyler hissetmektedir ve her bir evlilik teklifinin onun kalbinde derin yaralar açacağından emindir.
İnsanın aşkını ifade etmesi için her zaman büyük jestler yapmasına gerek yoktur.
Bazen söylenen bir söz ve gösterilen çaba çok daha etkili olur.

Kitap hakkında yorumlar:

Gül
Kitap sessiz sedasız Yakamoz yayınlarından çıkıverdi. Ben bu kapağı nereden hatırlıyorum diye bakmasam farkında bile olmayabilirdim kitabın.GR deki 4,04 puanı artık korkutuyor.”Aman atın ölümü arpadan olsun “ misalı fazla kitap göz çıkarmaz diye düşünüp aldım iyi ki de aldım.
Suzie evet çok tatlı bir karakter ( ve gerçekçi ,verdiği tepkiler düşünceleri, normal insan tepkisiydi bence ) ama Harry ( kalp,kalp ve parlayan gözler) insanın aşık olası geliyor.Zaten yaptığı teklifleri okurken diyorsunuz “ahanda evet demiştim şimdi “
Gizli bloğa gelen yorumlarda okur yorumu gibiydi.”Gelip oraya ikinizin kafasını tokuşturup aklınızı başınıza getirecem “ kitabın sonlarına doğru düşüncelerimin sesiydi

Sibel
Romantik bir kitapta olması gereken ne varsa vardı bu kitapta ve yazar bunları o kadar güzel kurgulayıp anlatmıştı ki hiç sıkılmadım okurken. Suzie’ye güldüm, Harry’ye bayıldım. Bir ara 100 teklifi de okuyacağız diye korktuysam da yazar teklif miktarını da güzel ayarlamıştı. Kısaca çok sevdim kitabı.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir