Arka Sokaklar 511. yeni bölüm fragmanı yayında mı ?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünün sona ermesinin ardından izleyiciler Arka Sokaklar 511. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı..

Arka Sokaklar’ın son bölümünde Bahar göreve talip oldu. Geçen haftaki bölümde Mesut’un intihar etmeye çalışması herkesi şaşırmıştı. Yayınlanan son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, Arka Sokaklar 511. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar..

ARKA SOKAKLAR 511. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar’da bu hafta ortalık iyice karıştı. Mesut’a neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Şimdi izleyiciler Arka Sokaklar 511. bölüm fragmanını merak ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Polislerimiz tır parkında, uyuşturucu ham madde takası yapılacağını öğrenir. İki kamyon şoförü öldürülmüştür. Üçüncü bir kişi daha vardır vurulan. Bahar onu tanır. Fikret’tir ismi. Bahar geçmişte uyuşturucu çetesini çökertmek için onların arasına, Dilek ismiyle katılmıştır.

BAHAR GİZLİ GÖREVE TALİP OLUYOR

Polis memuru Faruk bu operasyonda Tarık tarafından öldürülmüştür. Tarık, Bahar’a takıntılıdır ve Bahar’la ilişkisi olduğundan şüphelendiği için Tarık’ı öldürmüştür. Bahar cinayeti işleyenleri bulmak için gizli göreve talip oluyor.

ASAF ŞÜPHELİ KONUMUNDA

Teknede bir kadın cesedi bulunur. Genç kadın defalarca bıçaklanmıştır. Tekne sahibi Asaf, şüpheli konumundadır. Avukatı Müge aynı zamanda sevgilisidir. Engin kadını tanıyordur. Dişli bir avukattır ve Asaf’ı aklamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Engin, Müge’ye ne olursa olsun Asaf’ı emniyette görmek istediğini söyler; ancak Müge onları beklenmedik bir yere götürür.

Eray isimli bir gencin cesedi kıyıya vurmuş şekilde bulunur. Son günlerde, “Beyaz Balık” isimli bir oyunla oynadığı tespit edilir. Mustafa isimli bir diğer genç de son zamanlarda garip davranışlar içindedir. Önce sınıf arkadaşının kafasına odunla vurur, daha sonra okulu yakmaya kalkışır.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid