#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8116
  %0,02
 • EURO
  7,5907
  %0,29
 • ALTIN
  381,09
  %0,05
 • BIST
  8,5396
  %0,27
Açıklanması Gereken Dünyanın En Gizemli 5 Olayı !

Açıklanması Gereken Dünyanın En Gizemli 5 Olayı !

Bu olay, Redditdeki bir kullanıcının başına geliyor. Reddit kullanıcısının anlattığına göre, bir gece kapıdaki hareket sensöründen sürekli bildirimler gelmeye başlıyor. Güvenlik sisteminden gelen ” hareket tespit edildi” uyarıları, sürekli telefona bildirim olarak düşmeye başlıyor. O da telefonun bildirimlerinden rahatsız olacak ki, kapıdaki kameradan dışarısını kontrol ediyor. Ancak orada hiçbir şey olmadığını gördüğünde, hareket sensörünü tetikleyen şeyin mahalledeki evcil hayvanlardan birinin olduğunu varsayıyor. Ancak birkaç dakika sonra, kapıdaki hareket sensörü tekrar bildirim göndermeye başlıyor. Adam son kez kapıdaki güvenlik kamerasını kontrol ettiğinde, bu rahatsız edici görüntüyle karşılaşıyor. Evin tamda ön kapısının olduğı yerde garip bir ziyaretçiyi buluyor. Bu kim kimdi ve o adamın evinin dışında bütün gece boyunca neden asılı duruyordu.

Karındeşen Jack

Karındeşen Jack , 1888 yılında, Londra’nın gecekondu semti Whitechapel’da faaliyet göstermiş bir seri katildir. Bu katil neredeyse her hafta bir hayat kadınını ölüyor, fakat katile dair hiçbir iz bulunamıyordu. Hem de öyle sıradan ölümler değildi bunlar; vücutları sanki bir cerrah tarafından ameliyata alınmışçasına profesyonelce deşiliyor, organları dikkatlice alınıyor ve ölü bedenleri sağa sola atılıyordu. Tamamı hayat kadını olan kurbanlardan beşinin, jack tarafından öldürüldüğü kesinleşmiştir.
Ancak Karındeşen Jack’e maledilmiş yaklaşık 20 adet cinayet vardır.İşlenen cinayetlerin dosyası cinayetlerden iki sene sonra kapatılmıştır. Jackin son cinayetini 9 Kasımda işlemiş, ve daha sonra da aniden ortadan kaybolmuştur. Onun kim olduğu, bu cinayetlere neden başladığı ve neden bir anda bitirdiği halen tartışılır. Karındeşen jack hakkında Günümüze kadar ulaşmış tek fiziki kanıt, kurbanlardan birine ait olduğu iddia edilen şaldır. Karındeşen Jack’in Özellikle polis merkezine yazdığı mektup efsaneleşmiştir

Flying Tiger Flight 739

1962 yılında Amerikan ordusu çeşitli malzemeleri ve ordu üyelerini Kaliforniya’dan Vietnam’a taşıyabilmek için, bu uçağı kiraladı. Guam’da benzin almak için duran uçak, kalktıktan sonra Filipin denizi üzerinde kayboldu. Havanın sakin olduğu ve hiç bir tehlike çağrısı da alınmadığı düşünülünce uçağın öylece yok olduğu düşünülmeye başlandı. Araştırmalarda hiçbir sonuç alınamayınca uçaktaki 107 kişi ölü kabul edildi. Gerçekler hiçbir zaman ortaya çıkmayınca meydan komplo teorileri ve tahminlere kaldı. Görgü tanıkları ifadelerinde, uçağın gidiş izini ve aynı yolda parlak bir ışık gördüklerini söylemişlerdir.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır