#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8193
  %0,11
 • EURO
  7,5671
  %0,26
 • ALTIN
  377,12
  %0,20
 • BIST
  8,4130
  %0,22
6 Mayıs Pazartesi 2019 Günlük Burç Yorumları !

6 Mayıs Pazartesi 2019 Günlük Burç Yorumları !

6 Mayıs Pazartesi 2019 Günlük Burç Yorumları ! alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 6 Mayıs Pazartesi 2019 Günlük Burç Yorumları ! ? 6 Mayıs Pazartesi 2019 Günlük Burç Yorumları ! İşte 6 Mayıs Pazartesi 2019 Günlük Burç Yorumları ! burçlar…

Koç Burcu

Ev içi meselelerin gündeme geleceği, özellikle ailenizdeki kadın karakterlerle sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Empati kurmayı deneyin.

Hbr4.CoM Önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Boğa Burcu

İş hayatınızın oldukça parlak olduğu bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriniz takdir toplayacak. Ancak iş hayatınıza odaklanırken, yakın çevrenizi ihmal etmeniz de söz konusu.

Hbr4.CoM Önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

İkizler Burcu

Yakın çevreniz tarafından anlaşılmadığınızı ve birçok şeyi kendi içinizde yaşamak zorunda kaldığınızı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin.

Hbr4.CoM Önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış”

Yengeç Burcu

Sevgiliniz, bir hayalinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olabilecek biriyle sizi tanıştırabilir. Bugün sevgiliniz ve onun çevresiyle vakit geçirmeye özen gösterin. Çekingenliği bırakın.

Hbr4.CoM Önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Aslan Burcu

İş hayatınıza kendinizi adadığınız için hayatın diğer alanlarını es geçiyor olabilirsiniz. Kendinize değer vermenin başka yollarını bulmaya ve sosyalleşmeye çalışın.

Hbr4.CoM Önerisi: Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle arttırmak için öneriler¨

Başak Burcu

Çocuklarınız varsa, en azından biri gelecekteki eğitimiyle ilgili ciddi planlar yapıyor olabilir. Çocuklarınızla zaman geçirin ve eğitimle ilgili planlarını netleştirmekte onlara yardımcı olun.

Hbr4.CoM Önerisi: Genç ebeveynlerin bilinçlenmelerine, çocuklarının gelişimi döneminde doğru adımlar atabilmelerine yardımcı olacak öneriler için; ¨Genç ebeveynlerin bilmesi gerekenler¨

Terazi Burcu

Bu sıralar bir bankadan ya da bir yakınınızdan konut planlarınızı gerçekleştirmek için kredi almanız muhtemel. Cesur olursanız bu dönem sizin için çok avantajlı olabilir.

Hbr4.CoM Önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Akrep Burcu

Yeni bir ortaklık kurmayı mı düşünüyorsunuz? Bunun için iyi bir zaman. Yeter ki iletişiminizi doğru kurun. Ani kararlar almadan önce sevdiklerinize danışmanız yararlı olabilir.

Hbr4.CoM Önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Yay Burcu

Eğer serbest çalışıyorsanız şu sıralar size büyük bir para kazandırabilecek bir proje gelmek üzere. Bu fırsatı kaçırmayın ve yapabileceğinizin en iyisini yapın.

Hbr4.CoM Önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler”

Oğlak Burcu

Siz ve değer verdiğiniz insan, aranızdaki bağın gücünü imtihan eden bir şiddetli bir deneyim yaşıyorsunuz. Eğer bir sevgiliniz yoksa bugün bir ilk buluşma için harika bir gün.

Hbr4.CoM Önerisi: İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları”

Kova Burcu

Yaşlı bir akrabanızın huzurevine ya da bakımevine taşınması konusunu planlıyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse şu sıralar vereceğiniz bu kararınızın kesin kararınız olması büyük ihtimal.

Hbr4.CoM Önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Balık Burcu

Bugün insanlarla ilgili iletişiminizle ilgili büyük bir kırılma yaşayacaksınız; özellikle de bir grup insana bir fikir ya da kişisel bir mesaj aktarmanız söz konusu olabilir.

Hbr4.CoM Önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın