#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8118
  %0,03
 • EURO
  7,5884
  %0,26
 • ALTIN
  381,56
  %0,17
 • BIST
  8,5212
  %0,06
5 Mayıs Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları !

5 Mayıs Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları !

5 Mayıs Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları ! alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 5 Mayıs Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları ! ? 5 Mayıs Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları ! İşte 5 Mayıs Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları ! burçlar…

Koç Burcu

Ofisinizde bir değişiklik yapmak, dekorasyonunu değiştirmek isteyebilirsiniz. Profesyonelliğinizi destekleyecek bir tasarım düşünün. Siyah-beyaz, tarihi bir fotoğraf ya da klasik ve sanatsal bazı parçalarla tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Kendi alanınızı bu şekilde dizayn etmek size kendinizi harika hissettirecek.

Hbr4.CoM önerisi: Çalışma alanınızın yeri ve düzeni, çalışma sisteminiz üzerinde oldukça etkili. Yeterince ışık alan, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda çalışmak kadar, kullandığınız malzemelerin dikkatinizi dağıtmaması ve sizi iş konusunda isteklendirmesi gerekiyor. “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin”

Boğa Burcu

Bir iş ortaklığı gündeminize gelebilir. Kararlarınızı verirken ve adımlarınızı atarken partnerinizle birlikte düşünmeniz ve ortağınıza güvenmeniz önemli olacaktır. Olaylara farklı bir perspektiften bakmaya başlayacaksınız.

Hbr4.CoM önerisi: Eğer yeni bir ortaklığa, üstelik yeni tanıdığınız biriyle giriyorsanız her şeyden önce onu iyi tanımalısınız. Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

İkizler Burcu

Beslenme şekliniz ve sağlığınızla daha yakından ilgileneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bir alışkanlığınızın ya da günlük rutininizin artık sona ermesi gerektiği hissine kapılabilirsiniz. Hem kendinizi, hem yaşadığınız yeri bir bahar temizliğine sokmak isteyeceksiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları”

Yengeç Burcu

Göz önünde olmayı normalde sevmemenize rağmen, özellikle yeteneklerinizi ön plana çıkarmak ve takdir toplamak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sizi başkalarından ayıran yeteneklerinizin farkına varın, utangaç olmayın. Bu süreçte üreteceğiniz her şey çok geniş bir kitleye ulaşabilir.

Hbr4.CoM önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Aslan Burcu

Kariyer hayatınızla ev hayatınız arasında bir gerilim söz konusu olabilir. Kendinize çok güvenerek yeni bir işe kalkışabilirsiniz; ancak başarınızın sağlam temellere dayandığından emin olmanız gerekebilir. İş ve özel hayatınızı dengede tutmaya çalışın.

Hbr4.CoM önerisi: Günümüz çalışma ve hayat koşullarında doğru yaşam dengesini bulmak kolay değil. Özellikle iş – yaşam dengesi, “iş vereninize bırakılamayacak kadar önemli bir konudur” diyor Nigel Marsh.¨İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları¨

Başak Burcu

Kısa ve uzun iş seyahatleri gündeminizde olduğu için nefes alacak vakit bulamayabilirsiniz. Bir sonraki seyahatiniz ya da iş görüşmenizle ilgili kararlar almanız gerekebilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz; ama pes etmeyin. Siz organizasyon konusunda çok yeteneklisiniz, bunu unutmayın.

Hbr4.CoM önerisi: Son zamanlarda kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız bunun iş yoğunluğu dışında da sebepleri olabilir; ¨Kendinizi sürekli yorgun hissetmenizin sebepleri ve çözüm önerileri¨

Terazi Burcu

Önümüzdeki haftaların, başarınız için basamakları hızla tırmanacağınız bir fırsatla geleceği; kariyer ve statü konusunda yılın en parlak dönemini yaşayacağınız bir zaman dilimindesiniz. Büyük bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız yılın bu zamanları sizin için çok uygun olacak.

Hbr4.CoM önerisi: Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey“

Akrep Burcu

İş ya da özel yaşamınızda bir ortaklık söz konusu olabilir. İş yaşamınızda bir ortaklığa gidecekseniz, bunun sizi başarıya taşıyabileceği bir dönemdesiniz. Özel hayatınızda biri varsa bir sonraki aşamaya geçmeyi düşünebilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Yay Burcu

İş hayatınızın oldukça yoğun geçtiği bir dönemden geçtiniz ve şimdi dinlenme zamanı. Kendinizi güçlü ve kararlı hissediyorsunuz. Bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir haftadasınız. Yalnız başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz ve bu size iyi gelecektir.

Hbr4.CoM önerisi: Hayatınızda huzur arıyorsanız, öncelikle kendinizi dinlemelisiniz. ¨Zen huzuruna ulaşmak için altın kurallar¨

Oğlak Burcu

Umutlarınızın, hayallerinizin ve gelecek planlarınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bir an durup hayatınıza bir adım geriden bakma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ne gördüğünüze dikkat edin. Ayrıca iletişim ve arkadaşlık konusunda da dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Hbr4.CoM önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili bir kaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri”

Kova Burcu

Eğer bir kariyer değişikliği ya da ileriye dönük bir adım atmayı düşünüyorsanız bugün ve yarın sizin için harika zamanlar. Kalbinizde gerçekten neyin yattığına bakın ve iç sesinizi dinleyerek hareket edin.

Hbr4.CoM önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Balık Burcu

Uzun mesafeli yolculuklar kapınızda bekliyor. Bir anda kendinizi seyahat dergileri karıştırırken bulabilirsiniz. Yurt dışı planlarınız varsa pasaportunuzu bir an önce yenilemeye bakın, çünkü seyahat için mükemmel bir döneme giriyorsunuz.

Hbr4.CoM önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın