#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8357
  %0,35
 • EURO
  7,6124
  %0,86
 • ALTIN
  380,42
  %1,08
 • BIST
  8,4501
  %0,66
5 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları !

5 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları !

5 Haziran 2019 Çarşamba günlük burç yorumu alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 5 Haziran hangi burç? 5 Haziran Çarşamba günü burcu özellikleri nedir? İşte 5 Haziran Çarşamba 2019 burç yorumları, burçlar ve burç tarihleri…

Haftalık planlarınızı yapmadan önce falınız sizin için neler diyor kulak verin. Burcunuz sizin için ne diyor? Günlük Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, ikizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları. Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu, sağlık falı yorumu, dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak buyrunuz sizlerle.

KOÇ BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart – 20 Nisan)

Bugün şanslı gününüz. Ya da siz sahip olduğunuz güzellikler için ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varmanızı sağlayacak bir gündesiniz. İş hayatınızda da maddi konularda güzel gelişmelerle moral bulacaksınız. Özel yaşamınızda ise sabırlı olun ve birlikte olduğunuz insanın dürüstlükle davranması için ona bir şans verin ve mutlu olmaya bakın.

BOĞA BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Son zamanlarda sizi strese sokan parasal sorunlar çözülmeye başladı. İşinizdeki başarılı ve istikrarlı çalışmanız sonuçlarını vermeye başladı. Yere daha sağlam bakabilmek için gelişmeleri iyi takip etmeli ve yeteneklerinizi özgür bırakıp kendinizi geliştirmek için kullanmalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün alacağınız bir mesaj mail sizleri fazlası ile heyecanlandırabilir.

İKİZLER BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 23 Haziran)

Son zamanlarda hayatınızı etkisi altına alan belirsizlikler ortadan kalkıyor ve belirsiz bir yolda yürümekten kurtuluyorsunuz. Maddi konular başta olmak üzere kariyer hayatınız yeniden şekilleniyor diyebiliriz. Özel yaşamınızda ise çekiciliğiniz öylesine kuvvetli ki partnerinizin size olan yaklaşımının olumlu yönde değiştiğini kısa bir süre içinde fark edeceksiniz…

YENGEÇ BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 23 Temmuz)

Bugün partnerinizden gelecek güzel bir jestle oldukça mutlu olabilirsiniz. İlişkinizin güçleneceği birbirinize olan sevginin yoğunlaşarak artacağı özel bir süreç başlıyor. Bugün işinizde planlama yapmak için iyi bir gün. Yeni projeler için hazırlıklı olmanız sizi farklı kılacaktır. Ödemeler konusunda sıkıntılar giderek azalıyor.

ASLAN BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün işinizde biriken sorunların yarattığı önemli konular gündem olabilir. Özellikle ödemelerden kaynaklı hukuksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda da kritik günler yaşanıyor. Partnerinizle ilişkinizde dikkatli olmalısınız çünkü son zamanlardaki uzlaşmaz tarzınız ipleri koparma noktasına getirmiş durumda.

BAŞAK BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Her ne kadar özgüveniniz yerinde olsa da okumak size zulüm gibi geliyor. Oysa eksik bilgilerinizi öğrenmek zorundasınız. Eski ilişkilerinizle ilgili pürüzleri artık kafanızdan silmelisiniz. Vaktinizi boşa harcamayın. Günlük rutin işleriniz sizi de rahatsız ediyor. Rahatlamak amacı ile sosyal aktivitelere öncelik verin.

TERAZİ BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Aşk hayatınızda gerginlikler ve ani kararlar ayrılıklara neden olabilir. Oysa uzun zamandır partneriniz sizi bu konuda uyarıyordu. Şimdi sakin ve daha akılcı düşünme zamanı. İşinizle ilgili gelen karar yaşamınızı değiştirmenize neden olabilir. Şehir değişikliklerine hazırlıklı olun. Karar sizin ama bu size iyi de gelebilir. Stres en büyük düşmanınız.

AKREP BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Nihayet aşk hayatınızda ki kara bulutlar yerini pırıl pırıl aşkın enerjisine bırakıyor. Yeni başlangıçlar her an kapınızı çalabilir ya da ilişkiniz yeni bir hal alabilir. İşinizde bugün yaşayacağınız tartışma sizi çok üzebilir ancak akılcı yaklaşımlarınızda ortamın havasını değiştirmeniz sizin eseriniz olabilir. Yeni yatırımlar için bilene danışmanızda fayda var.

YAY BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık)

Bugün işinizle ilgili kararlarınızı almadan önce etraflıca düşünerek hareket etmelisiniz. Yakın çevrenizde bulunan kişilerin söylediklerini dikkate almanızda fayda var. Özel yaşamınızda ise partneriniz kalbinizi kırabilir siz de kendinizi haklı görerek ona karşı baskı kuran bir tavır sergileyebilirsiniz. Mutluluk için karşılıklı anlayış ve sevgi şarttır bunu aklınızdan çıkarmayın.

OĞLAK BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Son zamanlarda partneriniz çok gergin. Kendi sorunlarından kaynaklanan nedenlerden dolayı sizi suçlar tavırlar sergileyebilir, anlayışlı davranın. Bugün işinizle ilgili konularda aynı anda birden fazla konuyu yönetebilme isteğiniz başınızı ağrıtabilir dikkatli olun ve yapabileceğinizden fazla yükün altına girmeyin. Romatizmalarınız bu aralar sizi üzebilir.

KOVA BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün işinizle ilgili kararlarınıza kimseyi karıştırmasanız iyi olur. Bazı insanlar nerede durmaları gerektiğini bilmiyor. Onlara kararlarınıza saygı duymaları gerektiğini açıkça anlatmanız lazım. Özel yaşamınızda ise bugün alacağınız bir haber ayaklarınızı yerden kesebilir ve unuttuğunuz yabancılaştığınız duyguları yeniden en coşkulu hali ile yaşamaya başlayabilirsiniz.

BALIK BURCU 5 Haziran 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)

Bugün gelişen olaylar mevcut olan sıkıntılı süreci hafifleterek daha sağlıklı ve yerinde kararlar alabilmenizi sağlayabilir. Parasal konularda olumlu gelişmeler var. Özel yaşamınız da ise karşı cinsin yoğun ilgisini görmezden geliyor, gelerek size olan duygularını ifade etmelerine müsaade etmiyorsunuz. Oysa bu yaşanabilecek mutluluğu elinizden tersiyle itmiş anlamına da geliyor.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır