#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8116
  %0,02
 • EURO
  7,5907
  %0,29
 • ALTIN
  381,09
  %0,05
 • BIST
  8,5396
  %0,27
4 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları !

4 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları !

4 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları ! alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 4 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları ! ? 4 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları ! İşte 4 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları ! burçlar…

Koç Burcu

Çevreye karşı çizdiğiniz imajla özgüveninizi sergilediğinizden emin olun. Kendinize özgü yönlerinizi ön plana çıkararak da etrafınızda sizi destekleyecek insanlar bulabilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?”

Boğa Burcu

Yeni fikirlere hazır olun. Bu fikirlerinizi besleyecek, üretkenliğinizi artıracak bir yere gidebilir, biraz daha kendinizi dinlemeye özen gösterebilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş”

İkizler Burcu

Merkür sayesinde sosyal alanda daha görünür olabilir, ışık ışıl parlayabilirsiniz. Kitleleri bir araya getirecek projelerinizi, fikirlerinizi gerçekleştirmek için aradığınız desteği bulabilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Yengeç Burcu

Bugün dikkatinizi girişimcilikle ilgili konulara yönlendirebilir veya kazanmak istediğiniz bir ödülle ilgili araştırmalara başlayabilirsiniz. Kendinize güvenin!

Hbr4.CoM önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

Aslan Burcu

Yeni fikirler peşinde koştuğunuz, daha fazla şey öğrenmek için imkanları zorladığınız bir gün sizi bekliyor. Kendinizi daha ileride görmek istiyorsanız, bu motivasyonunuzu korumalısınız.

Hbr4.CoM önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Başak Burcu

Biraz değişik bir gün sizi bekliyor. Özellikle kişisel hayatınızdaki gizemli konularla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Antenleriniz ya çok kurnazca ya da gizli kapaklı bir şekilde çalışabilir.

Hbr4.CoM önerisi: Dr. Shelley Prevost’a göre hayatta hedefler belirlemek, bu döngü içinde hayatınızı kazanmak için yaptığınız işlerle ilgili değildir. Hayat amacı veya anlamı dediğimiz şey, birey olarak varoluş amacımıza işaret eder. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Terazi Burcu

Olaylara vereceğiniz ilginç tepkilerle arkadaşlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Özellikle planlarınız ve bakış açınız konusunda başkalarının desteğini kazanabilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği”

Akrep Burcu

Kendiniz için bir şeyler yapmak bugün sizin için çok önemli hale gelebilir. Spontane gelişen olaylara öncelik vermek sizin için cazip bir şeye dönüşebilir.

Hbr4.CoM önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi”

Yay Burcu

Takviminizi eğlenceli işler ve sizi zorlayabilecek bazı görevlerle doldurabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyleri yaptıkça, ışığınız daha çok parlayabilir ve daha çok ön plana çıkabilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Bebekliğimiz ve çocukluğumuzun çoğunluğu oyun oynayarak geçse de, büyüdüğümüzde çoğumuz bu eğlenceli aktiviteye gereken önemi eskisi kadar vermiyoruz. Yapılan güncel araştırmalar, video oyunu oynayan yetişkinlerin daha mutlu olduklarını ve özellikle stresli durumlarda daha rahat kalabildiklerini öne sürüyor. “Oyunsever yetişkinlerin hayatta daha mutlu olmasının nedenleri”

Oğlak Burcu

Konforlu bölgenizdesiniz ve çevrenizdekileri etkileme beceriniz oldukça yüksek. Gelecekteki olası hamlelere açık oluşunuzla bile etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Yeni biriyle tanıştığınızda, karşınızdaki insanla ilgili bir fikir edinmeniz 1 saniyeden bile kısa bir zaman alıyor. Bu kadar kısa sürede oluşan ilk izlenimin sonradan değişmesi oldukça zor; fakat karşınızdaki kişiye doğru bir izlenim vermenize yardımcı olacak uygulamalara bu noktada başvurabilirsiniz. “Karşınızdaki insanı etkileme sanatı: Doğru ilk izlenim bırakma yöntemleri”

Kova Burcu

Yaratıcı fikirlerinizi yakın çevrenizle, iş ortaklarınızla paylaşmak için çok hevesli olabilirsiniz. Merkür de fikirleriniz doğrultusunda harekete geçmek için doğru zaman olduğunu söylüyor.

Hbr4.CoM önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu”

Balık Burcu

Büyük ve önemli adımlar atmak şu sıralar size daha cazip gelebilir ve bu davranışınızın sonucunda yepyeni bir bakış açısına kavuşabilirsiniz. Yeni maceralara atılmanın vakti geldiğini hissedebilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın