3 Burcun Şaşırtıcı İtirafları :) ( Koç Akrep Başak )

Sonuna kadar inkâr ettiğimiz, yakalandığımız anda reddettiğimiz, açık gözlerin tuzağına düşmezsek kimselere çaktırmadan yaşamaya devam ettiğimiz, bir tek kendimize itiraf ettiğimiz bazen de içimizden kıs kıs güldüğümüz huylarımız vardır, azimle saklarız onları! Allem eder kallem eder dikkati başka yöne çeker, pembe sırlarımızla bir ömür yaşarız! Peki nedir burçların, ağızlarından kerpetenle dahi alınamayan itirafları?

Koç Burcunun inanılmaz İtirafları

Çoğu zaman vücudunda enerji fazlası bulunan, dört nala koşsa da yorulmayan, fiziksel gücü tükenmek bilmeyen Koç, fazlaca aceleci yaşar! Çok hızlı düşünüp, aklına gelen ilk fikre fırsat verir! içsel enerjisinin fazlası sinir yapınca, stresi artan Koç önüne gelene çatar. Koç lafını kimselerden esirgemez, gizli kapaklı iş yapmanın yolunu bilmez, açık yüreklilikle de itiraf eder; “Bazen sırf spor olsun diye kavga çıkarıyorum.”

Başak Burcunun İnanılmaz İtirafları

Başak da zihninde ağır konuşup, ağzına filtre takanlardan. Dağınık ve pis insanlarla karşılaşınca, alelade insanların hataları gözüne batınca, kusurlar devleşip hayatını sarınca, aslında günlük yaşamın her alanında Başak çileden çıksa da eleştirilerini mantıklı cümlelerle ifade etmeyi tercih eder. Başak etrafına bir göz bakar ve kusurluluk seli içinde kaldığını anlar, o sırada zihninde tek bir cümle çınlar; “Kimseyi beğenmiyorum, herkes aptal ve beceriksiz.”

Akrep Burcunun İnanılmaz İtirafları

Telepati yoluyla anlaşmanın yolu bulunsa tüm insanlık biraz korkarız ama Akrep’in ödü patlar. Zira dünyanın bilgisini zihninde tutar, bir de her dakika tüm bildiklerini birbirinin ucuna bağlar, dolulardan taşırır, boşları doldurur! Zihni okunsa bir bilseniz kimler hakkında neler bilir, dili milyonda birini söze dökmez! Akrep itiraflarına başlasa geceler günleri kovalar, sözünün sonu gelmez. İlk itirafı ise; “Her şeyi biliyorum ama asla çaktırmıyorum.” Olur.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid